Eta ženklas, euro ženklas, eta simbolis bei visi kiti klaviatūroje rašomi simbolių kodai ir ne tik. Sužinok kaip juos parašyti naudojant kombinacijas!

Kuo svarbus eta ženklas, euro zenklas, eta simbolis, dolerio ženklas ir t.t.?

Niekada neteko rašyti euro, dolerio svaro ar kitus ženklus naudojant įprastą klaviatūrą? Šiuos simbolius jūs galite parašyti naudojant Alt mygtuką, tačiau kiekviena klaviatūra yra skirtinga, o taip pat didelę įtaką daro ir kompiuteryje nustatyta kalba.

Euro simbolis, kaip ir kiti ženklai, lengviausiai parašomi naudojant Alt arba Alt Gr mygtuką. Jeigu jūsų kompiuterio klaviatūroje nėra Alt Gr, tada jums reikia spausti paprastą Alt mygtuką, esantį iš dešinės pusės. Euro simbolis paprastai parašomas paspaudus Alt arba Alt Gr + e, tačiau kitose klaviatūros šis metodas gali ir neveikti, todėl turėtumėte bandyti su kombinaciją Alt + 0128. Prieš naudojant pastarąjį metodą, būtinai įjunkite Numb Lock mygtuką, o jis klaviatūroje gali būti žymimas ir trumpiniu Numlk (jeigu tai nešiojamas kompiuteris). Šį mygtuką rasite prie skaičių kairėje klaviatūros pusėje.

Naudojant anglų kalbos klaviatūrą, jums gali tekti vesti kitą kombinaciją. Amerikiečiai veda Alt Gr + 5, tačiau skaičių 5 jūs turite spausti tą, kuris yra virš raidės T. Su britiška spaudžiate Alt Gr + 4, kuris yra prie raidės R. Rašydami + ženklą kombinacijoje, turime galvoje, kad jums jo spausti nereikia, jums reikia tik paspausti minėtas sekančias raides arba skaičius po to, kai nuspaudžiamas ir laikomas Alt mygtukas.

Naudojant specialius simbolius, jums ko gero norisi naudoti ir kitus ženklus, todėl žemiau pateikiamas sąrašas su kitais simbolių kodais.

Alt kombinacija Ženklas Paaiškinimas
Alt 0164 ¤ Valiutos simbolis
Alt 156 £ Svaro ženklas
Alt 0128 Euro ženklas
Alt 36 $ Dolerio ženklas
Alt 155 ¢ Cento ženklas
Alt 157 ¥ Jena
Alt 158 Pesas
Alt 159 ƒ Frankas
Alt 64 @ ETA ženklas

Įprastai euro, dolerio, svaro ar kitų valiutų ženklus reikia nurodyti apskaitos dokumentuose, tačiau norint išvengti klaidų, galima naudoti ir valiutų trumpinius. Pavyzdžiui, galite vietoje dolerio ženklo rašyti USD, vietoje Didžiosios Britanijos svarų – GBP ir t.t. Tokius trumpinius taipogi galima naudoti išrašant sąskaitas faktūras ar pildant apskaitos žurnalus.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Palikite komentarą

Your email address will not be published