Greitas kreditas be pajamų vertinimo siūlomas pagal nestandartinius kriterijus. Paskolos sutartis sudaroma laikantis visų teisės aktų. Tačiau, tokias sutartis sudaryti gali tik tam tikri fiziniai ir juridiniai asmenys. Vartotojams pabrėžiama, kad įprasti greitieji kreditai be pajamų vertinimo nėra suteikiami. Tad, būtina atsižvelgti į tai, kokios išimtys taikomos.

Paskolos be pajamų vertinimo gali būti suteikiamos tiek nuotoliniu būdu, tiek ir susitikus su klientu akis į akį. Kredito sutartis sudaroma dviem egzemplioriais. Labiausiai išskirti reikia tai, kad paskolą suteikiantis asmuo nėra registruotas vartojimo kredito davėjų sąraše. Jis taip pat negali būti laikomas tarpininku suteikiant vartojimo paskolą kitos įmonės vardu.

greitas kreditas be pajamuToks greitas kreditas be pajamų vertinimo įprastai suteikiamas fizinio ar juridinio asmens. Pinigus skolinantis asmuo negali būti laikomas verčiantis komercine pinigų skolinimo veikla.

Pavyzdžiui, tokios greitos paskolos be pajamų vertinimo gali būti suteikiamos pavienių fizinių asmenų. Taip pat tai gali būti įmonės, kurios labiau siūlo kreditus su įkeitimu. Tai reikštų, kad nevertinant pajamų, paskolą galima gauti lombarduose, tačiau ten pareikalaus turto įkeitimo.

Standartinis greitas kreditas be pajamų vertinimo – neišduodamas

Visi vartojimo kreditai, kurie siūlomi žinomose paskolų bendrovėse, išduodami tik po detalaus kreditingumo vertinimo. Tikriausiai ir patys suvokiate ką tai reiškia? Šie kreditų teikėjai vertins ne tik jūsų kas mėnesį gaunamas pajamas. Jie taip pat tikrins kokius turite įsipareigojimus, priverčiančius kas mėnesį atidėti dalį pajamų įmokų mokėjimui.

Tie, kurie yra susidomėję paskolomis, kurių gavimui nebūtina teikti informacijos apie gaunamas mėnesines pajamas, turi ieškoti alternatyvų. Aukščiau minėta, kad paskolos be pajamų vertinimo išduodamos privačių fizinių asmenų bei tam tikruose lombarduose. Visose kitose finansų įstaigose jums paslaugos nebus teikiamos, jeigu atsisakysite pateikti reikalingus duomenis.

Paskolos be pajamų vertinimo ne visada yra naudingos

Kai kuriems žmonės atrodo normalu skolintis iš fizinių asmenų, tačiau visada reikia atsižvelgti į paskolos grąžinimo sąlygas. Greitas kreditas be pajamų vertinimo fizinio asmens gali būti suteikiamas pasirašant paskolos sutartį. Joje ne visada būna labai geros grąžinimo sąlygos. Didžiausiu minusu laikomos labai aukštos palūkanos.

Skolinantis privačiai iš pavienių fizinių asmenų, dažniausiai sutartyje nurodomos kiek kitokios sumos. Pavyzdžiui, paskolos suma gali būti nurodyta gerokai didesnė nei gaunate iš tiesų. Tuo fiziniai asmenys siekia išvengti nemalonumų ir mokesčių mokėjimo nuo uždirbtų palūkanų.

paskolos be pajamu vertinimoKitas trūkumas – trumpas paskolos grąžinimo terminas. Labai dažnai privatūs skolintojai reikalauja, kad kreditas būtų grąžinta per trumpą laiką. Tai reiškia, kad įmokos, kurias mokėsite, bus gana didelės.

Greitas kreditas be pajamų vertinimo visada bus mažiau naudingas tiems, kurių ekonominė padėtis yra stabili. Jeigu esate sąžiningas asmuo, kuris lakiu vykdo įsipareigojimus, tuomet paskolos be pajamų vertinimo jus mažiausiai turėtų dominti. Gaunant stabilias pajamas, visada galite tikėtis dag palankesnių grąžinimo sąlygų. Juk tai turėtų būti jūsų prioritetas.