Ar greitieji kreditai turintiems skolų suteikiami 2021 metais? Kas siūlo geriausias skolinimosi sąlygas rinkoje šiuo metu?

Ar žinojote, kad būtent nuo jūsų dabartinės finansinės situacijos ir gaunamų pajamų kiekio tiesiogiai priklauso ir jūsų galimybės pasiskolinti? Daugelis Lietuvos gyventojų, deja, bet to dar nežino. Tad prakalbus apie įvairias paskolas ar lizingus belieka tik galvą pasikrapšyti iš nežinojimo.

Visgi, jeigu esate būtent toks žmogus, kuriam staigiai prisireikė nemažos sumos pinigų, tačiau nuosavų santaupų neturite ar jos pasibaigė, šis straipsnis jums bus tikrai naudingas. Tikimės, kad sužinosite daugybę naudingos informacijos, kuri padės priimti pačius geriausius finansinius sprendimus.

Greitieji kreditai turintiems skolų gali būti suteikiami

Dažniausiai nutinka tokios situacijos, kuomet labai greitai pritrūkstame pinigų. Tada neišvengiamai užpuola finansiniai sunkumai bei skolos. O ką reikia daryti tiems, kurie turi gana didelių įsiskolinimų? Mūsų nuomone, pats geriausias sprendimas – greitieji kreditai turintiems skolų. Nors šio tipo paskolos yra išduodamos kur kas rečiau nei įprastos, tačiau nusiminti tikrai neverta. Turite suprasti, kad tokioje situacijoje ne visos paskolų bendrovės noriai skolins jums pinigus, kadangi jūs, kaip klientas, esate iš padidintos rizikos kategorijos. Bankai mano, kad jeigu jau prisidarėte papildomų skolų, niekas netrukdys jums dar labiau į jas įklimpti.

Jeigu greitieji kreditai jūsų netenkina, galite pasidomėti ir kas yra refinansavimo paskolos. Vertėtų pastebėti, kad ši finansinė paslauga nėra tokia ir sena, o Lietuvoje ji pradėta teikti vos prieš keletą metų. Pagrindinis šios paskolos pliusas yra tai, kad visas turimas paskolas jūs galite apjungti ir refinansuoti kur kas geresnėmis sąlygomis nei prieš tai turėjote. Refinansuojant turimus įsipareigojimus galėsite prailginti arba sutrumpinti paskolos grąžinimo terminą. Čia jau viskas priklausys nuo jūsų norų bei poreikių. Taip pat sumažinsite mokamų mėnesinių įmokų sumą. Dažniausiai klientams pavyksta šią sumą sumažinti net keletą kartų.

Norime pastebėti, kad paskolų refinansavimas tikrai naudingas būdas pasilengvinti esamą finansinę padėtį, tačiau taip pat rekomenduojame atidžiai persiskaityti ir įsigilinti į jau pasirašytų sutarčių sąlygas. Labai dažnai būna, kad jose gausu papildomų sąlygų ar mokesčių, kuriuos privalėsite padengti prieš perkeliant paskolą kitam kreditoriui.