Manoma, kad žmonės maždaug trečdalį savo gyvenimo praleidžia miegodami. Taip pat daug laiko praleista snūduriuojant! Taigi, nenuostabu, kad daugelis žmonių kalba, kad tam tikru gyvenimo momentu ne kartą sapnavo apie seksą. Bet ką iš tikrųjų reiškia sapnuoti seksą? Ar tai reiškia, kad apie seksą galvojate daugiau nei įprastai? Ar esate seksualiai nusivylęs? O gal už jūsų seksualių svajonių slypi gilesnė prasmė? Pasak astrologų, atsakymas gali slypėti žvaigždėse…

Ką reiškia sapnuoti apie seksas remiantis zodiako ženklais?

Avinas: Aistringas ir intensyvus, Avinas niekada nevengia fizinio iššūkio – net jei tas iššūkis vyksta miegamajame! Avinui seksas yra užkariavimas ir jaustis gyvam. Taigi, jei esate Avinas ir manote, kad dažnai sapnuojate apie seksą, tai reiškia, kad trokštate įspūdžių ir nuotykių. Jums gali tekti paįvairinti savo meilės gyvenimą arba išbandyti ką nors naujo, kad jaustumėtės pilnaverčiai.

Jautis: Jautis yra žemės ženklas, o tai reiškia, kad gimę po šiuo ženklu yra žinomi kaip žemiški ir praktiški. Bet tai nereiškia, kad Jautis nėra aistringas – toli gražu! Jaučiai yra žinomi kaip neįtikėtinai jausmingi padarai, ir jie dažnai naudoja seksą kaip būdą susisiekti su savo partneriais gilesniu lygmeniu. Taigi, jei sapnuojate apie seksą būdamas Jautis, tai reiškia, kad trokštate intymaus ryšio su kokiu nors ypatingu žmogumi.

Dvyniai: Dvyniai yra oro ženklas, o tai reiškia, kad gimusieji po šiuo ženklu dažniausiai yra socialūs drugeliai, kuriems reikia daug psichinės stimuliacijos. Taigi, nenuostabu, kad Dvyniai taip pat yra tas ženklas, kuris greičiausiai turi seksualinių fantazijų! Jei sapnuojate apie seksą kaip Dvyniai, tai reiškia, kad trokštate tiek psichinio, tiek fizinio artumo. Jums gali prireikti labiau skatinančio pokalbio su partneriu apie jūsų santykius arba galite būti pasirengę ištirti savo keblesnę pusę.

Vėžys: Vėžys yra vandens ženklai, o tai reiškia, kad jie žinomi kaip emocingi ir intuityvūs. Ir nors Vėžiai gali būti ne tokie demonstratyvūs kaip kai kurie kiti ženklai, nesuklyskite – jie gali būti tokie pat aistringi! Jei sapnuojate apie seksą kaip Vėžys, tai reiškia, kad jūsų santykiuose reikia daugiau emocinio intymumo. Jums gali prireikti, kad jūsų partneris dažniau išreikštų jums savo meilę arba būtų dėmesingesnis jūsų poreikiams.

Liūtas: Liūtas yra ugnies ženklas, o tai reiškia, kad gimę po šiuo ženklu yra žinomi kaip pasitikintys savimi ir bendraujantys. Liūtams patinka būti dėmesio centre ir jiems patinka geras iššūkis – tiek miegamajame, tiek už jo ribų! Taigi, jei sapnuojate apie seksą kaip Liūtas, tai reiškia, kad savo gyvenime trokštate dėmesio ir įspūdžių. Jums gali prireikti, kad jūsų partneris būtų spontaniškesnis arba dažniau imtųsi atsakomybės, kad jaustumėtės patenkinti. Arba jums gali prireikti daugiau laiko vienam, kad įkrautumėte savo baterijas.

Mergelė: Mergelė yra žemės ženklas, o tai reiškia, kad gimusieji po šiuo ženklu dažniausiai yra žemiški ir praktiški žmonės. Tačiau neleiskite tam jūsų apgauti – Mergelės gali būti tokios pat aistringos, kaip ir bet kuris kitas ženklas, radusios tinkamą partnerį! Jei sapnuojate apie seksą kaip Mergelė, tai reiškia, kad trokštate fizinio ryšio su žmogumi, kuris jus supranta giliau. Jums gali prireikti, kad jūsų partneris būtų labiau bendraujantis ar dėmesingas, kad jaustumėte tikrą ryšį su juo. Arba jums gali prireikti kokybiško laiko kartu be jokių trukdžių.

Išvada:

Žinoma, tai tik bendras vadovas – kiekvienas sapnus išgyvena skirtingai ir yra daug veiksnių, galinčių turėti įtakos tam, apie ką sapnuojate. Vis dėlto, jei dažnai sapnuojate apie seksą, verta pagalvoti, ką šiuo klausimu sako astrologija! Kas žino – atsakymas gali slypėti žvaigždėse…