Sapnai apie menstruacijas iš tikrųjų yra gana dažni, ir yra daug skirtingų interpretacijų, ką jie gali reikšti. Žemiau pažvelkime į keletą populiariausių teorijų apie tai, ką gali reikšti sapnas apie menstruacijas.

 

Kai kurie mano, kad sapnavimas apie menstruacijas yra pasąmonės būdas padėti sapnuotojui apdoroti kažkokį „nešvarų“ jausmą. Tai gali būti kažkas tokio nekenksmingo, kaip jaustis purvinam po ilgos darbo dienos, arba tai gali būti kažkas rimtesnio, pavyzdžiui, išgyvenusio asmens kaltė. Bet kuriuo atveju sapnas interpretuojamas kaip būdas padėti sapnuotojui susidoroti su šiais jausmais.

 

Kiti mano, kad sapnuoti menstruacijas simbolizuoja vaisingumą ir kūrybinį potencialą. Šis aiškinimas kyla iš to, kad menstruacijos yra būtinos reprodukcijai. Taigi sapnai apie menstruacijas gali atspindėti sapnuotojo norą sukurti ką nors naujo ar ką nors įnešti į pasaulį.

 

Išvada: Nors yra daug skirtingų interpretacijų, ką gali reikšti sapnuoti menstruacijas, viena yra aišku: tai gana dažnas sapno simbolis. Taigi, jei pastebėjote, kad apie mėnesines sapnuojate dažniau, nei norėtumėte, per daug nesijaudinkite – greičiausiai tai tik jūsų pasąmonė sprendžia kai kuriuos dalykus.