Greičiausiai sutiksite, kad sapnai apie mirtį nieko gero nežada. Net ir pabudus ir supratus, kad tai tebuvo sapnas, ilgai mūsų nepalieka slogi emocija, o gal net ir šleikštulys, kurio taip paprastai neatsikratysi. Su mirtimi susijęs ženklas, deja, bet gali turėti daugiau nei vieną reikšmę. Tačiau norime jus nuraminti, labai dažnai sapnai apie mirtį būna kur kas dramatiškesni nei yra iš tikrųjų. Turite blogą nuojautą apie šiuos sapnus? Ar verta dėl tokių sapnų susirūpinti? Jeigu ir jums kyla panašios mintys, nesijaudinkite, pasistengsime į jas atsakyti kuo paprasčiau ir aiškiau bei paaiškinti, ką tokie sapnai galėtų reikšti.

Sapnų reikšmės apie mirtį

Kaip teigia profesionalūs sapnų tyrėjai, dažnu atveju sapnai, kurie yra susiję su mirtimi, simbolizuoja vieno gyvenimo etapo pabaigą bei kito pradžią. Šis palyginimas puikiai „sueina“ ir su realybe. Vieno žmogaus gyvenimas pasibaigia, kito žmogaus – prasideda. Tad įvairius mūsų asmenybės pokyčius pasąmonė interpretuoja kaip mirtį, taip išreikšdama mūsų dalelės baigtumą. Tik pametę ir naujai atradę save galime augti ir tobulėti.

Jeigu sapnuojate apie savo laidotuves, dažnai sunerimstate dėl savo sveikatos ar ateities. Jūsų nerimas yra puikiai suprantamas, tačiau toks sapnas greičiausiai pranašauja tam tikras permainas, kurios pakeis gyvenimą, apie kurį dabar turite susidarę nuomonę. Permainų dėka esamas gyvenimas „numirs“, o iš jo atsiras kitas – naujesnis ir tobulesnis jūs.

Jeigu matote save mirštantį ramiai ir taikiai, tai ženklas, kad išgyvenate teisingus bei jums naudingus pokyčius. Tokie pokyčiai jums suteiks daugiau naudos nors ir jausite lengvą nostalgiją jiems. Supraskite, kas nuolatos nesikeičia, iš lėto miršta.

Jeigu sapne jus nužudo kitas pažįstamas žmogus, tuomet tai ženklas, kad jie jus nori pastumėte link pokyčių. Šis sapnas simbolizuoja įgalinimą, kurį jums suteikia artimieji, kad pagaliau pradėtumėte daryti tai, kas iš tiesų svarbu ir naudinga jums. Nepraleiskite progos ir pastatykite save į laimingo gyvenimo poziciją.

Na, o jeigu regite, kad mirsite ir nuo likimo nepabėgsite, tai galbūt reiškia, kad artėja paskutinioji, kurios deja, bet neišvengsite..