Šeima ir artimieji yra bene svarbiausias žmonių ratas, kurį turėtume itin vertinti. Be šių žmonių, daugiau mes nieko neturime. Todėl net ir sapnuoti mirusius artimuosius gali būti traumuojanti ir sunki patirtis. Ypač, kai šie sapnai liečia mūsų mamas. Tiesa, šio sapno reikšmė kitokia nei sapnuoti abu mirusius tėvus. Nors tokie sapnai, galbūt nepasitaiko itin dažnai, tačiau juos patyrus dar ilgai jaučiamės prislėgti ir nelaimingi. Jeigu ir jūs norite sužinoti, ką reiškia sapnuoti mirusią mamą, skaitykite šį straipsnį toliau ir mes jums viską paaiškinsime.

Mirusi mama sapne rodo paramos trūkumą

Motina turi pagrindinį vaidmenį saugant ir tausojant savo šeimą. Jeigu sapne regite, jog jūsų mama mirė, tuomet dabar esate tokioje situacijoje, kai jums itin reikia emocinės paramos. Ši sapnas galimai praneša, kad pastaruoju metu negaunate pakankamai palaikymo ir dėmesio iš aplinkinių žmonių.

Sapnai apie mamos mirtį taip pat yra dažni tarp tų žmonių, kurie didžiąją savo gyvenimo dalį augo be mamos. Toks sapnas praneša, kad esate jau susitaikę su mamos „mirtimi“, kad daugiau jos gyvenime nebepamatysite. Šiuo atveju pasąmonė siunčia ženklą, kad esate pasirengę judėti toliau ir nebelaikote jokios emocinės naštos motinos atžvilgiu.

Mamos mirtis jūsų sapne gali reikšti, kad pastaruoju metu patiriate itin didelį sielvartą dėl nepavykusių santykių ar nesėkmių darbe, versle. Šis emocinis skausmas yra prilyginamas skausmui, kuomet netenkate savo mamos. Žinoma, niekam to nelinkime patirti dar ilgai ilgai.

Taip pat reikia nepamiršti, kad šis sapnas taip pat gali reikšti būtent tą, ką ir sapnuojate – mamos mirtį. Daugelis žmonių, netekę savo mamų dar labai ilgą laiką negali atsigauti. Sapnas apie mamą simbolizuoja paskutinį susitaikymo etapą. Na, o netekties etapus galima suskirstyti taip:

  • Tai pirmasis etapas, kuomet neigiate realybę ir nenorite jos priimti. Tai gali tęsti nuo kelių valandų iki kelių savaičių, viskas priklauso nuo pačio žmogaus.
  • Vos tik suvokę, kad jūsų mamos jau nėra, pradės beatodairiškas pyktis, kodėl tai nutiko būtent jums?
  • Bandymas susitarti su savimi.
  • Daugelis žmonių šiame etape panyra į skausmingus išgyvenimus ir emocijas, iš kurių ne kiekvienas sugeba pakilti.
  • Paskutinis ir pats svarbiausias etapas, kuriame privalo atsidurti kiekvienas.