Kaip žinia, sapnus analize užsiimantys specialistai mūsų sapnams galimų reikšmių ieško daugybę metų. Nors šiai veiklai skiriama daug laiko dėmesio bei pastangų, vieningų atsakymų ir interpretacijų rasti nepavyksta. Ypač, kai kalba pakrypsta apie sapnų apie plaukus reikšmių paieškas. Tačiau, šiuo atveju tikrai tinka posakis „nėra padėties be išeities“. Tad dabar pasigilinkite į klausimą, ką reiškia sapnuoti plaukus bei kokios galimos šio sapno reikšmės bei interpretacijos.

Plaukai sapnuose galios simbolis

Sapnuose matomi plaukai labai dažnai laikosi kaip stiprybės ir galios simbolis. Žmonėms, kurie sapnuoja plaukus, žadama didžiulė sėkmė bei klestėjimas, ypač už asmens patirtį ir sukauptas žinias. Plaukus regintys žmonės taip pat galimai šiuo gyvenimo etapu ypač mėgaujasi seksualiniais žaidimais ir jų teikiamais malonumais.

Prieš pradėdami analizuoti sapną, skirkite pakankamai laiko ir prisiminkite net pačias menkiausias smulkmenas, tokias kaip plaukų spalva, ilgis. Štai pavyzdžiui, žmonės, kurie sapnuoja trumpus plaukus, yra laikomi patikimais, atsakomybės jausmą turinčiais visuomenės dalyviais. Tuo tarpu balti arba pilkos spalvos plaukai simbolizuoja per amžius kauptą patirtį ir žinias, visai kaip mūsų senoliai.

Savo sapnuose regintiems plaukus, verta susimąstyti ir giliau paanalizuoti savo ateitį, išsikeltus ateities tikslus. Teigiama, kad tai, kas buvo jums buvo itin svarbu praeityje, galimai pasikeitė į kažką visiškai naujo. Analizuodami paklauskite, galbūt tai jūs tapote kitokais? Kita kūną dengiančių plaukų reikšmė yra tai, kad jaučiatės saugus, o jūsų kūną dengiančių plaukų sluoksnis simbolizuoja jus dengiančią apsaugą ar apsauginį sluoksnį.

Jeigu sapnuose svajojate apie apsilankymą kirpykloje, tuomet vertėtų suabejoti savo požiūriu į gyvenimą. Greičiausiai, esate per daug negatyvus bei pasąmoniškai ieškote galimybės pasikeisti, tapti daugiau džiaugsmo ir pozityvo generuojančią asmenybe. Na, o nauja šukuosena sapne leis pakeisti esamą požiūrį nauju.

Plaukų kirpimas simobilizuoja naujo gyvenimo pradžią, tačiau jeigu matote kerpamus kito žmogaus plaukus, tuomet greičiausiai nerimaujate prarasti kontrolę tam tikroje gyvenimiškoje situacijoje ar asmeniniuose santykiuose. Jeigu matote pliką galvą, gali būti, kad kažkas šiuo metu abejoja jūsų kompetencijomis ar žiniomis. Gali tekti parodyti kitiems, ko iš tiesų esate vertas.

Mirštantys plaukai praneša apie tai, kad jums netolimoje ateityje prireiks labai svarbaus patarimo iš šalies. Regint garbanotus plaukus, galite būti tikri, kad netrukus įveiksite jums siųstus gyvenimo išbandymus. Jeigu matote save garbanojančius plaukus kitam žmogui, tuomet reiškia, kad šis žmogus kažkokiu tai būdu padės jums ateityje.

Jeigu sapne matote save dėvintį peruką, tada vertėtų susirūpinti, ar jūsų kompanijoje nevyrauja „netikri“ žmonės – apsimetėliai. Šie žmonės nėra jums patys artimiausi, jūs jų nevertinate taip, kaip vertintumėte artimus draugus ar šeimos narius. Privalote juos surasti bei stengtis kuo labiau apriboti bendravimą ir laiko leidimą jų draugijoje.

Asmenys, kurie sapnuoja plaunamus ar švariai išplautus plaukus, galima lengviau atsikvėpti – didelės pastangos prie naujo projekto greitu metu duos ypatingai didelės naudos. Šis sapnas taip pat gali būti taikomas ir naujai pradėtiems santykiams. Na, o slenkantys plaukai simbolizuoja, kad greitu metu jūsų gyvenime atsiras tam tikrų nuostolių.

Sapnuoti plaukus gali reikšti pasitikėjimą savimis

Jau nuo seno plaukai sapnuose laikomi vieni iš vaikų individualybės / asmenybės simbolizmų. Plaukai taip pat glaudžiai siejami ir su pasitikėjimu savimi. Jeigu mūsų plaukai gražūs, jaučiamės pasitempę ir tvarkingi, tuomet mūsų psichologinė būsena bei nuotaika yra pakili, mes jaučiamės laimingi ir atsipalaidavę. Ar pagalvojote, kiek laiko ir pinigų skiriame, kad mūsų plaukai atrodytų gražūs ir sveiki? Nesvarbu, ar jūs moteris, ar vyras, daugelis iš mūsų manome, kad apie mus visuomenė sprendžia iš mūsų išvaizdos, na, o plaukai mažų mažiausiai prisideda prie bendro mūsų įvaizdžio.

Kalbant apie išvaizdą, plaukai dengia mūsų galvą arba aukščiausią kūno vietą, tad galima teigti, kad mūsų išvaizdas ir prasideda nuo plaukų. Tad prieš tai, kol žmonės įsigilins į mūsų vidinį grožį, greičiausiai jie pirma išvys mūsų išorę ir pagal ją nuspręs apie mus. Neretai savimi pasitinkintys žmonės įdeda nemažai pastangų tinkamai plaukų priežiūrai.