Sapnuoti sniegą gali būti labai įprasta, jeigu gyvenate šaltojo klimato zonoje. Tokie sapnai turi daugybę reikšmių, o norint įsigilinti bei suprasti tikslią šio sapno prasmę, reiktų atkreipti dėmesį į sapno dinamiką apibūdinančias smulkmenas. Sniegas yra viena iš užšalusio vandens formų, o mūsų sapne jis gali simbolizuoti besikeičiančias ar šaltas emocijas. Vanduo beveik visuose sapnuose simbolizuoja jūsų ar kito žmogaus emocijas, todėl interpretuojant sapnų prasmę sniegą laikyti kaip vandens formą yra naudinga, ypač jei sapne yra daug kitų emocinių tonų ar tam vaizduojamos kitos žmonių nuotaikos.

Sniegas sapne rodo apsivalymą

Jeigu sapne matote itin baltą sniegą, tai gali būti ženklas, kad įėjote į apsivalymo ir gilesnio dvasinio augimo bei tobulėjimo etapą.

Jeigu sapne regite sniegu padengtą žemę, kuri tarsi kažką tai slėptų. Nors toks sapnas nėra labai dažnas, tai galėtų reikšti, kad šiuo metu bandote kažką nuslėpti nuo savęs ar aplinkinių. Žemę dengiantis sniegas simbolizuoja paslaptį, kuri dengia informaciją (žemę) nuo aplinkinių akių. Taip pat sniegu dengta žemė gali pranešti jums apie norą pradėti viską iš naujo.

Jeigu matote sniegą pavienėmis snaigėmis, galimai tai reiškia, kad jaučiate savęs, kaip asmenybės unikalumą. Kaip žinia, kiekviena snaigė yra kažkuo skirtinga lyginant su kitomis snaigėmis. Taip ir realiame pasaulyje, nors daugelis iš mūsų bando susitapatinti bei neišsiskirti iš minios, tačiau, mūsų nuomone, savitas unikalumas yra daugiau nei sveikintinas.

Jeigu matote, kaip sapne tirpsta sniegas – tai perspėjimas apie artėjančius geresnius laikus. Tirpstantis sniegas simbolizuoja praeinančią žiemą, kurią būtų galima sulyginti su žmogų ištikusiais iššūkiais, nelaimėmis ar kitomis negandomis. Tokį sapną reiktų laikyti kaip teigiamą ženklą gerėjančio gyvenimo kontekste.

Jeigu matote save ar kitus žmones žaidžiančius sniege (važinėjančius su rogutėmis ar statančius senį besmegenį), tai ženklas, kad į savo gyvenimą žvelgiate žaismingai ir nekaltai, tarsi vaikas. Šis sapnas taip pat siūlo jums peržvelgti savo gyvenimą ir atrasti džiugius ir nerūpestingus gyvenimo momentus, kuomet galėjote nesirūpinti turimais įsipareigojimais ir rūpesčiais.