Greičiausiai sutiksite, kad tarakonai nėra pačios mieliausios būtybės, ypač, jeigu su jų draugija tenka susidurti pas save namuose. Tačiau šie ne itin mieli padarėliai simbolizuoja puikius dalykus, jeigu juos regite sapnuose. Dažniausiai tarakonai sapne simbolizuoja ilgaamžiškumą ir nepailstantį atkaklumą. Štai kodėl sapnai apie tarakonus leidžia prisiminti, kad tik kantrybės ir ištvermės dėka galima pasiekti labai puikių ir teigiamų rezultatų. Žinoma, neretais atvejais sapnuose matomi tarakonai gali reikšti kaltės jausmą dėl draugams ar artimiesiems duotų pažadų.

Sapnai apie tarakonus

Juodas tarakonas sapne gali reikšti įvairias paslaptis, nerimą, judrumą ar pasitenkinimą gautais pinigais. Žiūrint iš dvasinės perspektyvos, sapnuojant tokį tarakoną, greičiausiai, kad šiuo metu jaučiatės lyg gyvenimo kliūtis ar našta kitam žmogui. Pasistenkite atsisakyti tokį požiūrio, nuo to pasijusite tik geriau.

Jei sapnuojate, kad į namą ar kitą jūsų gyvenamąją vietą įsiveržia tarakonai ir dėl jų turite bėgti iš namų, tai įspėjantis ženklas, susijęs su jūsų namais. Greičiausiai tai ženklas apie namuose tvyrantį nerimą bei harmonijos tarp šeimos narių, trūkumą. Prieš rimtai žiūrint į šį klausimą, reiktų savęs paklausti keleto klausimų:

  • Gal šiuo metu jūsų namuose tvyro didelė netvarka?
  • Galbūt paprasčiausiai turite per daug nereikalingų daiktų?
  • Galbūt šiuo daiktus laikote tik dėl to, kad esate emociškai prisirišę?

Kiekvienas iš mūsų turime mėgstamus daiktus ar drabužius, tačiau jeigu jų dažnai nenaudojame, turėtume pagalvoti apie jų išmetimą ar atidavimą tiems, kurių jiems labiau reiks. Šiuo atveju tarakonai gali simbolizuoti daiktų perteklių ir netvarką namuose, todėl norėdami atsikratyti šių sapnų, skirkite laiko ir dėmesio generalinei namų tvarkai atlikti.

Jeigu sapne regite, kad užmušėte tarakoną, tai gali reikšti karą, pralaimėjimą, tačiau taip pat šis sapnas simbolizuoja laimę ir ilgaamžiškumą. Tarakonai garsėja savo galimybe ilgą laiką išgyventi net ir sunkiai sužeisti. Galbūt nežinojote, tačiau vidutiniškai tarakonas be galvos gali po jūsų namus vaikštinėti dar gerą savaitę. Mūsų nuomone, gana šokiruojantis vaizdas, ar taip jūs nemanote?