Daugelis moterų teigia sapnuojančios nepaaiškinamus sapnus apie vaikus ar kūdikius. Nors tai gana įprastas reiškinys besilaukiančioms ar šeimos pagausėjimą planuojančioms dailiosios lyties atstovėms, tačiau kai tai nutinka moterims, neturinčioms apie tai jokių planų, pasidaro šiek tiek keista. Jeigu ir jums yra tekę patirtį panašią situaciją, kuomet kilo elementarus klausimas, ką reiškia sapnuoti vaiką? Ar šis mano sapnas pranašiškas ir greitu metu pastosiu? Galime nuraminti, labai dažnai sapnai reiškia nebūtinai tą, ką jūs galvojate.

Vaikai sapnuose praneša apie nesėkmę

Jeigu sapnuose regite sergantį vaiką, tuomet tai ženklas, kad jūsų gyvenime nesiseka viskas taip, kaip anksčiau planavote. Dėl to gali būti kalti nauji santykiai, pasikeitusi darbo pozicija. Apie visas šias problemas jūsų pasąmonė praneša sulygindama viską su sergančiu vaiku. Tokiu būdu stengiamasi, kad jūs sugebėtumėte „įpūsti gyvybės“ stringantiems santykiams ar stresą keliančiam darbui. Nesijaudinkite, jeigu nepavyksta visko padaryti iškart, tam gali prireiks šiek tiek laiko.

Jeigu sapne vaikas nenustoja verkti, tai taip pat pranešimas apie tai, kad galbūt ne viskas vyksta pagal jūsų planą. Be paliovos verkiantis vaikas reikalauja dėmesio ir švelnumo, tik tokiu būdu jis nustos verkti. Lygiai taip pat yra ir budriame gyvenime – tam, kad jus aplankytų sėkmė, privalote skirti pakankamai savo energijos ar net finansinių resursų. Tik tokiu būdu galėsite nurimti pradėję matyti pirmuosius teigiamus rezultatus.

Jeigu sapnuojate paliktą vaiką, tai įspėjimas jums apie pamirštus darbus ar kitam žmogui duotus pažadus. Šį sapną „rodydama“ pasąmonė subtiliai mums primena apie apleistus projektus ar verslo idėjas, kurias laikui bėgant pamiršome ar apleidome dėl laiko, noro trūkumo. Jeigu ir jūs sapnuojate panašius sapnus, pasistenkite prisiminti, ką galėjote paprasčiausiai pamiršti. Prisiminę imkitės projektų ar verslo idėjų vykdymo.

Jeigu sapnuose regite savo vaikus, gulinčius ligoninėje, tai galimas ženklas apie artėjančią problemą, kurią privalu „gydyti“. Tai gali būti susiję su jūsų fizine sveikata, darbu ar santykiais. Galbūt prieš nutraukiant santykius su tuo žmogumi, vertėtų iš naujo pabandyt?