Sapnai kartais yra juokingi dalykai. Jie gali būti kasdieniški, keisti arba tiesiog ryškūs. Ir kartais jie gali būti apie ką nors, ką pažįstate, arba apie žmogų, kurį traukiate. Taigi, ką reiškia sapnuoti vaikiną, kuris tau patinka? Štai keletas teorijų.

 

Viena teorija teigia, kad sapnai apie vaikinus, kurie tau patinka, yra tiesiog tavo budraus gyvenimo atspindys. Jei dieną daug galvojate apie ką nors, savaime suprantama, kad jis pasirodys jūsų sapnuose naktį. Tai ypač aktualu, jei atitinkamas vaikinas yra tas, kurį nuolat matote, pavyzdžiui, bendradarbis ar klasės draugas. Sapnus apie jums patinkančius vaikinus taip pat gali sukelti išoriniai šaltiniai, tokie kaip filmai, TV laidos ar dainos. Jei pamatysite ar išgirsite ką nors, kas verčia galvoti apie jums patinkantį vaikiną, vėliau tą naktį jis gali pasirodyti jūsų sapnuose.

 

Kita teorija teigia, kad sapnavimas apie vaikiną, kuris tau patinka, yra būdas tavo pasąmonei apdoroti tavo jausmus jam. Jei nesate pasirengęs pripažinti savo jausmų sau ar jam, jūsų pasąmonė gali juos perteikti jums sapno pavidalu. Šią teoriją patvirtina faktas, kad sapnai dažniausiai būna dažnesni ir išsamesni, kai pirmą kartą pradedame kam nors jausti jausmus. Bėgant laikui, kai tampame labiau patenkinti savo jausmais, sapnai tampa vis retesni ir ne tokie ryškūs.

 

Išvada:

Taigi, ką reiškia sapnuoti vaikiną, kuris tau patinka? Yra keletas galimų paaiškinimų. Tai gali būti jūsų budraus gyvenimo atspindys arba tai gali būti jūsų pasąmonė, veikianti jūsų jausmus jam. Arba tai gali būti tiesiog atsitiktinis vaizdų ir minčių derinys, visiškai nesusijęs su juo! Bet kuriuo atveju verta atkreipti dėmesį į savo sapnus – jie gali tiesiog pasakyti apie jus tai, ko anksčiau nežinojote.