Daugelis žmonių paniškai bijo tam tikrų gyvūnų. Vieniems tai yra tarakonai, kitiems varlės ar žiurkės. Būtent apie pastarias ir pakalbėsime šiek tiek plačiau. O ką reiškia sapnuoti žiurkes? Nuo seno žiurkės ir kiti smulkūs graužikai buvo laikomi nešvaros ir ligų platintojais bei šių negandų simboliais. Prieš bandydami nustatyti, ką jūsų sapnai iš tiesų reiškia, vertėtų pamąstyti, ar jus šie padarai gąsdina, o gal atrodo visai mieli? Tiesa ta, kad daugelis žmonių žiurkes laiko kenkėjais, platinančiais ligas ir pandemijas, sukeliančias begalę skirtingų problemų, apie kurias net nenorime pagalvoti.

Žiurkės sapnuose gali reikšti pavydą

Jeigu dažnai sapnuojate apie žiurkes, tuomet vertėtų kiek susirūpinti. Tokie sapnai dažnai simbolizuoja ne itin teigiamus įvykius jūsų gyvenime. Visų pirma, žiurkės praneša apie tai, kad savo pažįstamųjų tarpe turite pavydžių, jums pakenkti norinčių žmonių. Trumpiau tariant, tokie žmonės bet kokia kaina nori jums pakenkti – įsmeigti peilį jums į nugarą.

Jeigu nėščioji susapnavo žiurkę, tai ženklas, kad nerimaujame dėl ateities. Senovėje buvo teigiama, kad laukiantis sapnuoti žiurkes yra geras ženklas, pranešantis apie naują vaikelio gyvenimo pradžią bei tai, kad gimdymas turėtų būti saugus ir sėkmingas.

Sapnai apie žiurkes taip pat dažnai reiškia sveikatos problemas ar artėjančias ligas. Tačiau pergyventi labai nereikėtų. Tokie sapnai jums dar tik praneša apie artėjančius jūsų ar jūsų šeimos nario sveikatos sutrikimus. Tad jeigu tinkamai sureaguosite į šį sapną ir imsitės veiksmų, pernelyg rūpintis nereiks. Juk neveltui sakoma, kad prevencija visada geriau nei gydymas. Skirkite laiko ir įsigilinkite, kokį gyvenimo būdą šiuo metu vedate. Galbūt jaučiate per daug streso ar nesirūpinate tinkama mityba. Visi šie smulkūs, bet svarbūs aspektai padės jaustis kur kas geriau.

Taip pat reikia pastebėti, kad žiurkės dažniausiai jokios teigiamos naudos žmonės nesuteikia, nebent būtų apmokytos ar ištreniruotos tą atlikti. Jos taip pat simbolizuoja savanaudiškus ketinimus, nes yra linkusios nusiaubti maisto atsargas, sugadinti drabužius ir kitus vertingus daiktus. Susapnavę tokį sapną, gerai pamąstykite, ar nesielgiate kaip žiurkės.