Internetu pasiskolinti pinigų yra labai paprasta, bet tai nereiškia, kad kiekvienas užsimanęs kredito gali jį gauti. Kreditų bendrovės vis labiau vengia skolinti pinigus tiems, kurių pajamos yra per mažos. Paskolos internetu įprastai yra suteikiamos tiems, kurie pagal mokumo vertinimo nuostatas atitinka visus keliamus kriterijus. Viena pagrindinių priežasčių kodėl kreditoriai jau nenoriai skolina pinigus neaiškios finansinės reputacijos žmonėms – didžiulės baudos. Lietuvos banko priežiūros institucija prižiūri vartojimo kreditų teikėjų veiklą, todėl spaudoje jau turbūt matėte kaip populiariausios kreditų įmonės buvo nubaustos kelių ar net keliolikos tūkstančių eurų baudomis. Kreditus internetu gali gauti tik atsakingi asmenys ir atitinkantys žemiau pateiktus kriterijus.

Joks klientas negali būti prasiskolinęs ir iki šiol neįvykdęs kažkokių įsipareigojimų kitiems.

Jeigu jūs esate prasiskolinęs asmuo, kuris jau ilgą laiką vėluoja mokėti įmokas kitiems kredito teikėjams ar lizingo bendrovėms, jums jokia kredito bendrovė nepatvirtins jūsų pateiktos paskolos paraiškos. Atsakingumas yra vertinimas ir pagal jau sudarytas paslaugų sutartis, o visi kreditoriai mato, kad kaip jūs už tas paslaugas atsiskaitinėjate. Jiems tokią informaciją pateikia kredito istorija.

Jeigu jūsų pajamos per daug mažos – nesvajokite nei apie paskolas, nei apie pirkimą išsimokėtinai.

paskolos internetuKliento mokumo vertinimo nuostatose yra įvardijamos „tvarios pajamos”. Jų suma turi būti pakankama įmokų mokėjimui. Tvarios pajamos reiškia tai, kad jūs turite gauti tam tikrą pajamų sumą, kuri būtų gaunama nuolatos, tuo labiau – ji neturi keistis per paskolos mokėjimo laiką. Jeigu jūs esate registruoti darbo biržoje ir gyvenate iš bedarbio ar socialinės pašalpos, kreditoriams ko gero nesinorės jums skolinti pinigų. Tvarios pajamos yra gaunamos iš darbo užmokesčio, investavimo, verslo, savarankiškos veiklos. Į bedarbius, kurie negauna tvarių pajamų, yra žiūrima gana atidžiai.

Nesaikingas skolinimasis taip pat prives prie jūsų skolinimosi galimybių apribojimo.

Kai kurie žmonės praranda saiką ir skolinasi neapskaičiavę savo galimybių. Asmenys, kurie prisiima per daug įsipareigojimų, galiausiai prieina liepto galą – jiems gauti paskolą tampa nebeįmanoma, nes pasiekiama riba, kurios metu 40 procentų pajamų skiriama atsiskaitymams su kreditoriais bei paslaugų teikėjais.

Jeigu esate 18-metis, tai dar nereiškia, kad galite gauti kreditą.

Pagal vartojimo kredito įstatymą, paskolos negali būti suteikiamos jaunesniems nei 18 metų asmenims. Būtina pabrėžti, kad šis amžius negarantuoja, kad kredito teikėjas jums paskolins pinigų. Dauguma kredito bendrovių akcentuoja nustatytą amžiaus ribą, o dažniausiai pasitaikanti yra nuo 19 metų. Kai kurios įmonės nustato ir 22 metų minimalaus amžiaus ribą skolinimuisi.

Palikite komentarą

Your email address will not be published