Dabar beveik visos paskolos per 15 min. išduodamos internetu, tačiau kai kuriems žmonėms reikėtų pagalvoti ar toks skolinimasis tikrai išeis į naudą. Finansų planuoti nemokantys asmenys į skolas klimpsta visai ne be reikalo – jie galvoja, kad tokie vartojimo kreditai yra lengvai grąžinami, o ką jau kalbėti apie nemokamas paskolas – kaip jų neimsi ar ne? Realybė yra tokia, kad ne visi vartojimo kreditai, kurie išduodami internetu, yra naudingi vartotojams. Ypač tie, kurie planuoja finansus, turėtų atidžiau žiūrėti ką siūlo kredito bendrovės bei kiti paskolų teikėjai. Ką reikėtų žinoti tiems, kurie galvoja apie skolinimąsi internetu?

Kreditą reikia imti tik tuo atveju, jeigu žinote, kad įmokas mokėsite laiku.

paskolos per 15 minKai kurie žmonės susigundo minėtais nemokamais kreditais, bet nepastebi, kad tie nemokami laikotarpiai yra be galo trumpi. Pavyzdžiui, norintys gauti paskolą internetu neretai renkasi tas bendroves, kurios siūlo pirmos paskolos akciją. Trumpai tariant, pirmą mėnesį nereikia mokėti jokių palūkanų  – asmuo turi grąžinti tokią sumą, kokią pasiskolino. Bet, tokius kreditus imti yra be galo pavojinga – asmuo sekantį mėnesį privalo gauti daugiau pajamų, tas daugiau reiškia, kad ta suma turi būti didesnė būtent kredito sumos atžvilgiu. Pavyzdžiui, imsite 500 eurų nemokamai, tai po mėnesio 500 eurų pajamų turėsite gauti daugiau. Kas bus kai negausite? – turėsite pratęsti kredito terminą.

Trumpalaikių kreditų pratęsimo mokesčiai įtraukia į skolas.

Kalbant apie tuos pratęsimo mokesčius, tai pasižiūrėkite kokio dydžio tie mokesčiai nustatomi. Kalba eina apie tas paskolas, kurios mėnesiui suteikiamos nemokamai. Po mėnesio asmuo turi grąžinti skolą arba sumokėti pratęsimo mokestį. Pratęsimo mokesčio dydis stebinantis – jis didelis, kartais lygus ilgalaikių paskolų įmokoms, o blogiausia tai, kad tokį mokestį sumokėjęs asmuo niekaip nesumažina bendros įsiskolinimo sumos – jis tik nukelia grąžinimo dieną.

Iki pat gyvenimo galo galite mokėti pratęsimo mokesčius, bet paskolos per 15 min nenusikratysite.

Jeigu jūs iki gyvenimo galo mokėsite tuos pratęsimo mokesčius, tai spėkite ar skola dings? – ne, nes jūs tik nukeliate jos grąžinimo dieną. Gerai įvertinkite tuos akcinius pasiūlymus – kartais jie nėra tokie naudingi kaip atrodo. Taigi, jūs nuspreskite, ar naudingos paskolos per 15 min.

Sending
User Review
5 (1 vote)