Nemažus pinigus už skelbimų talpinimą mokantys vartotojai dažniausiai nesuvokia, jog jie yra išnaudojami, todėl norėčiau pabrėžti gana liūdną skelbimų portalų viziją. Jų tikslas – nepagrįstai pasipelnyti iš vartotojų naudojantis monopoline situacija. Trumpai tariant, dažniausiai žmonės galvoja, kad nėra jokių alternatyvų, tačiau taip nėra. Šiame straipsnyje pabrėžiu kodėl neverta talpinti skelbimų mokamuose didžiuosiuose skelbimų portaluose bei kaip jūs esate išnaudojami, nors to neturėtų būti.skelbimų portalai

Skelbimai – turinys didiesiems portalams, kurį jūs dovanojate. Pirmiausia, įvairios internetinės svetainės dirba ties turinio kūrimu. Tas turinys – tekstai, nuotraukos, vaizdo įrašai. Jūsų skelbimas, kuriame aprašoma kažkokia prekė, yra būtent turinys. Visos interneto svetainės, išskyrus skelbimų portalus, turinį perka – moka pinigus rašytojams, žurnalistams, fotografams, samdo darbuotojus ir t.t. Bet, skelbimų portalai į turinio kūrimą neinvestuoja nė cento. Kodėl? Nes jūs nemokamai tą turinį atiduodate į didžiųjų skelbimų portalų rankas ir tuo pačiu dar sumokate. Trumpai tariant, jūsų skelbimo aprašymas, nuotraukos ir yra būtent turinys, kuris yra vertingas. Jūs jį atiduodate nemokamai ir dar už tai sumokate pinigus. Tai sąžininga? – ne.

Kokios alternatyvos skelbimų talpinimui? Šiuo metu yra daug skelbimų portalų, kurie leidžia įdėti skelbimus visiškai nemokamai. Daugelis sakys, jog tie portalai neturi didelio lankomumo, todėl susidomėjimas yra mažas. Taip, jeigu jūs renkatės mišrius portalus, tada susidomėjimas galbūt bus menkas. Bet, niekas neverčia rinktis mišrių portalų. Jeigu gyvenate kažkokiame regione, tai ir turite rinktis to regiono skelbimų portalą. Pavyzdžiui, Klaipėdos skelbimai talpinami įvairiuose mažesniuose portaluose, o ten vakarų Lietuvos gyventojai gali sulaukti nemažo susidomėjimo iš tikslinės auditorijos. Kiekvienas miestas turi bent vieną ar daugiau tokių portalų.

Tai vis dėlto – kokius portalus rinktis? Siūlyčiau rinktis regioninius portalus, kuriuose skelbimai yra nemokami. Rinkitės tuos, kuriuos pirmiausiai randate paieškos sistemose – jie bus populiariausi. Jūs galite talpinti skelbimus į kelis regioninius skelbimų portalus ir nauda bus ta pati, kaip ir talpinant į didžiuosius mokamus skelbimų portalus. Kuo mažesnį pelną gaus didžiosios skelbimų svetainės, tuo didesnė tikimybė, kad jos nuleis kainas arba apskritai – leis kažkada talpinti skelbimus nemokamai, nes vis dėlto – jos didžiulį pelną gauna ir iš reklamos pardavimo.

Palikite komentarą

Your email address will not be published