Jei skaitote tai, tikėtina, kad bent kiek domitės astrologija, o ypač zodiakų ženklais. Galbūt jūs perskaitėte savo dienos horoskopą laikraštyje ar internete, o gal draugas jums pasakė, kad esate „toks Šaulys“ ir nesate visiškai tikras, ką tai reiškia? Na, daugiau nesirūpinkite! Šiame  įraše pateiksime trumpą astrologijos apžvalgą ir paaiškinsime, ką reiškia visi zodiakų ženkai, kurių iš viso yra 12. 

Kas yra astrologija ir zodiakų ženklai? 

zodiaku zenklaiAstrologija tiria dangaus kūnų judėjimą ir jų ryšį su įvykiais Žemėje. Astrologai mano, kad planetų ir žvaigždžių išsidėstymas gali turėti įtakos mūsų nuotaikai, elgesiui ir net likimui. 12 zodiakų ženklų yra susiję su konkrečia planeta ar dangaus kūnu: Avinas (Marsas), Jautis (Venera), Dvyniai (Mėnulis), Liūtas (Saulė), Mergelė (Merkurijus), Svarstyklės (Venera), Skorpionas (Plutonas), Šaulys (Jupiteris), Ožiaragis (Saturnas), Vandenis (Uranas), Žuvys (Neptūnas). 

Kiekvienas ženklas taip pat turi specifinių savybių, kurios gali būti naudojamos apibūdinti žmones, gimusius po šiuo ženklu. Pavyzdžiui, sakoma, kad po Avino ženklu gimę žmonės yra nepriklausomi, aistringi ir impulsyvūs. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi, kantrūs ir žemiški. Sakoma, kad po Dvynių ženklu gimę žmonės yra prisitaikantys, smalsūs ir žvitraus proto. 

Žinoma, tai yra apibendrinimai ir kiekvienas išreiškia save skirtingai pagal savo individualų žvaigždėlapį. Jei norite daugiau sužinoti apie savo konkretų astrologinį žemėlapį, rekomenduojame pasikonsultuoti su patyrusiu astrologu arba perskaityti savo ženklo reikšmę žemiau. 

Visi zodiako ženklai pagal gimimo datas

Avinas. Kovo 21 d. – balandžio 20 d. Žmonės, gimę po Avino ženklu, yra nepriklausomi, aistringi ir impulsyvūs. Tai iš prigimties gimę lyderiai, kurie visada ieško naujų iššūkių, kuriuos reikia įveikti. Avino ženklo žmonės taip pat žinomi dėl savo ryžto ir drąsos, padedančios jiems įveikti bet kokias kliūtis. 

Jautis. Balandžio 21 d. – gegužės 20 d. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi, kantrūs ir žemiški. Tai praktiškos būtybės, kurios mieliau laikosi to, ką žino, ir mėgsta viską daryti lėtai. Jaučio ženklo žmonės taip pat žinomi dėl savo užsispyrimo (o tai kartais gali būti gerai!) ir meilės prabangai bei patogumui. 

Dvyniai. Gegužės 22 d. – birželio 21 d. Dvyniai yra dvynių ženklas, o po šiuo ženklu gimę žmonės yra prisitaikantys, smalsūs ir greito proto. Dvyniai visada keliauja ir mėgsta tyrinėti naujus dalykus. Jie taip pat žinomi dėl savo dvilypumo – jie gali būti du visiškai skirtingi žmonės, priklausomai nuo to, kas yra šalia. 

Vėžys. Birželio 22 d. – liepos 22 d. Sakoma, kad po Vėžio ženklu gimę žmonės yra emocingi, intuityvūs ir ištikimi. Iš prigimties jie auga kartu ir mėgsta rūpintis kitais. Vėžiai taip pat yra labai jautrūs ir dažnai nešioja nuoskaudas kišenėse. Jie yra puikūs klausytojai ir yra šaunūs draugai. Šie zodiako ženklai yra iš tų, su kuriais gali užsimegzti ilgos draugystės.

Liūtas. Liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d. Liūtas yra stiprumo ženklas, o žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra drąsūs, ambicingi ir išdidūs. Liūtai yra iš prigimties lyderiai, mėgstantys prisiimti atsakomybę ir daryti viską, kad ir kas benutiktų. Jie taip pat žinomi dėl savo dosnumo ir nuoširdumo. 

Mergelė. Rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d. Sakoma, kad po Mergelės ženklu gimę žmonės yra analitiški, perfekcionistai ir praktiški. Jie dažnai vadinami „paslaugų ženklais“, nes jiems patinka padėti kitiems ir užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai. Mergelės taip pat žinomos dėl savo dėmesio detalėms ir gebėjimo spręsti problemas. 

Svarstyklės. Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d. Teigiama, kad po Svarstyklių ženklu gimę žmonės yra socialūs, sąžiningi ir subalansuoti. Jie puikiai bendrauja ir dažnai turi tarpininkavimo įgūdžių. Svarstyklės taip pat žinomos dėl savo neryžtingumo, bet iš tikrųjų tai nėra blogai, nes tai reiškia, kad šie zodiakų ženklai gali matyti abi kiekvienos problemos puses. 

Skorpionas. Spalio 24 d. – lapkričio 22 d. Po Skorpiono ženklu gimę žmonės yra intensyvūs, aistringi ir paslaptingi. Jie dažnai nesuprantami, bet taip yra todėl, kad Skorpionai yra sudėtingas ženklas. Jie yra ištikimi savo artimiesiems ir gali labai apsaugoti tuos, kurie jiems rūpi. Skorpionai taip pat žinomi dėl savo ryžto ir valios – kai ką nors apsisprendžia, jų niekas nesustabdys. 

Šaulys. Lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d. Sakoma, kad po Šaulio ženklu gimę žmonės yra optimistiški, mėgstantys nuotykius ir atviri. Jie mėgsta tyrinėti naujus dalykus ir susitikti su naujais žmonėmis. Šauliai taip pat žinomi dėl savo sąžiningumo ir tiesumo – tai yra tie zodiakų ženklai, kurie visada pasakys tai, ką galvoja, kad ir kaip būtų nepatogu. 

Ožiaragis. Gruodžio 23 d. – sausio 20 d. Po Ožiaragio ženklu gimę žmonės yra disciplinuoti, atsakingi ir ambicingi. Jie yra iš prigimties lyderiai, kurie žino, kaip viską atlikti efektyviai. Ožiaragiai taip pat turi stiprų tradicijų jausmą ir dažnai mėgsta laikytis status quo. 

Vandenis. Sausio 21 d. – vasario 19 d. Teigiama, kad po Vandenio ženklu gimę žmonės yra nepriklausomi, novatoriški ir intelektualūs. Jie visada ieško būdų, kaip pagerinti juos supantį pasaulį ir padaryti jį geresne vieta. Vandeniai taip pat žinomi dėl savo maištingumo – jie nebijo ginti tai, kuo tiki, net jei tai prieštarauja vyraujančiai tvarkai. 

Žuvys. Vasario 20 d. – kovo 20 d. Sakoma, kad po Žuvų ženklu gimę žmonės yra užjaučiantys, turintys vaizduotę ir jautrūs. Jie dažnai labai susilieja su savo ir aplinkinių emocijomis. Žuvys taip pat žinomos dėl savo svajingumo ir meilės menui bei kūrybiškumui. 

 

Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas padėjo jums geriau suprasti, kas yra astrologija ir ką reiškia skirtingi zodiakų ženklai. Atminkite, kad tai tik bendra apžvalga – jei tikrai norite sužinoti daugiau apie save ar savo ateitį, o gal net ir ateitį – pasikonsultuokite su astrologu!