KDS.lt tinklalapis vartotojams suteikia galimybę pasidalinti įrašais su lankytojais. Jeigu norite papasakoti kažkokį įvykį, pasidalinti savo mintimis anonimiškai ar viešai, tuomet drąsiai kreipkitės ir jūsų įrašas, po peržiūrėjimo, bus paskelbtas!

Atkreipiame dėmesį, kad norintys publikuoti savo įrašus pirmiausia turi įvertinti ar jie atitinka žemiau pateiktas sąlygas.

Reikalavimai atsiunčiamiems tekstams:

  1. Nepažeidžiantys LR įstatymų. Jeigu redakcija manys, kad kai kurios turinio dalys sukelia abejonių dėl legalumo, jos turės būti pašalinamos. Redakcija asmeniškai su jumis susisieks dėl pakeitimų. Jeigu pakeitimų nenorėsite atlikti, tuomet straipsnis nebus publikuojamas.
  2. Straipsnio apimtis turi siekti bent jau 300 žodžių. Visi smulkūs tekstai, kurie neturi jokios minties, nebus skelbiami.
  3. Tekstas turi būti skirtas lankytojams, o ne paieškos sistemų robotams. Tai reiškia, kad atsiunčiamiems straipsniams keliamas reikalavimas, jog jie būtų bent kažkiek aktualūs ir paliktų išliekamąją vertę.
  4. Reklaminių, SEO straipsnių publikavimas yra mokamas.
  5. Straipsniuose gali būti paliekamos nuorodos, jeigu tai yra šaltiniai. Nuorodos į paslaugų, prekių pardavimo ir kitas panašias svetaines – draudžiamos. Straipsniai negali būti kaip užslėptos reklamos. Į 300 žodžių tekstą galima įterpti ne daugiau kaip 2 nuorodas.
  6. Nuotraukos bei kiti paveikslėliai, iliustruojantys tekstus, privalo būti gerbiantys autorių teises. Draudžiama naudoti nuotraukas ir kitus paveikslėlius be autorių sutikimo. Patartina naudoti nuotraukų šaltinius, kurie leidžia naudoti nuotraukas visiškai nemokamai ir neatlygintinai (pvz. pixabay.com, pexels.com ir kt).
  7. Straipsniai negali būti plagijuoti ar kopijuoti. Jeigu siunčiate tekstą mums, tai reiškia, kad jis negalės būti publikuojamas niekur kitur.
  8. Siunčiami tekstai turi būti parašyti taisyklingai. Redakcija pasilieka teisę tekstuose esančias klaidas taisyti savo nuožiūra.

KDS.lt redakcija pasilieka teisę nepublikuoti tekstų net jeigu jie ir atitinka visus aukščiau keliamus reikalavimus.