Japonija yra nuostabi šalis, kurią verta aplankyti bent kartą gyvenime. Tai šalis, kurioje susitinka senovė ir modernumas, gamta ir technologijos, harmonija ir dinamiškumas. Japonija yra šalis, kurią galima atrasti ištisus metus, nes kiekvienas metų laikas turi savo žavesį ir spalvas. Japonija yra šalis, kurioje galima mėgautis ne tik išskirtine gastronomija, bet ir įvairiais meno ir kultūros reiškiniais. Japonija yra šalis, kurioje galima susipažinti su draugiškais ir mandagiais žmonėmis, kurie puoselėja savo tradicijas ir vertybes. Japonija yra šalis, kurią galima mylėti ir gerbti.

Jei norite aplankyti Japoniją ir pamatyti jos grožį ir įvairovę, turite pasiruošti kruopščiai planuoti savo kelionę. Japonija yra didelė ir sudėtinga šalis, kurioje yra daugybė lankytinų vietų ir miestų. Be to, Japonijoje yra griežtos taisyklės ir etiketas, kurių reikia laikytis viešose vietose ir bendraujant su vietiniais gyventojais. Taip pat reikia atsižvelgti į sezoninius veiksnius, tokius kaip oras, sakurų žydėjimas ar nacionalinės šventės. Štai keletas patarimų, kaip geriausiai pasinaudoti savo laiku Japonijoje.

Japonija ir nuostabūs jos metų laikai

Japonijoje yra keturi metų laikai: pavasaris (kovo-birželio mėn.), vasara (birželio-rugsėjo mėn.), ruduo (rugsėjo-gruodžio mėn.) ir žiema (gruodžio-vasario mėn.). Kiekvienas metų laikas turi savo privalumų ir trūkumų keliaujant po Japoniją.

Sakurų parkasPavasaris yra vienas populiariausių metų laikų aplankyti Japoniją, nes tai yra sakurų (japoniškųjų vyšnių) žydėjimo laikotarpis. Sakuros yra nacionalinis Japonijos simbolis ir jos puošia daugelį parkų, gatvių ir šventyklų. Sakurų žydėjimas trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių priklausomai nuo vietos ir oro sąlygų. Paprastai sakuros pradeda žydėti pietinėse Japonijos dalyse (Okinava) sausio pabaigoje ar vasario pradžioje ir juda į šiaurę iki balandžio pabaigos ar gegužės pradžios (Hokaido). Sakurų žydėjimo metu japonai mėgsta daryti hanami (žydinčių gėlių stebėjimą) piknikus po sakurų medžiais ir mėgautis gamtos grožiu ir bendravimu su draugais. Sakurų žydėjimo metu Japonija yra labai graži ir romantiška, bet taip pat labai užimta ir brangi. Jei norite pamatyti sakuras, turite rezervuoti viešbučius ir skrydžius iš anksto ir būti pasiruošę minioms ir eilėms.

Vasara yra karščiausias ir drėgniausias metų laikas Japonijoje. Birželio-liepos mėnesiais Japoniją veikia musonai, kurie atneša daug lietaus ir audrų. Rugpjūtis yra sausesnis, bet labai karštas ir sunkus mėnuo, kai temperatūra gali pakilti iki 40°C. Vasarą Japonijoje galima mėgautis paplūdimiais, kalnų takais, festivaliais ir fejerverkais. Vasaros festivaliai (matsuri) yra tradiciniai renginiai, kuriuose žmonės dėvi spalvingus kimono (yukata), šoka, dainuoja, valgo gatvės maistą ir žaidžia žaidimus. Fejerverkai (hanabi) yra kitas vasaros pramogos būdas, kai nakties dangus nusidažo spalvotomis ugnimis. Vasarą Japonijoje galima pamatyti daugybę kultūrinių ir religinių švenčių, tokios kaip Tanabata (žvaigždžių festivalis), Obon (protėvių garbinimo dienos) ar Gion (geišų festivalis). Vasarą Japonijoje reikia būti pasiruošusiam karščiui, drėgmei, lietui ir vabzdžiams.

Ruduo yra kitas puikus metų laikas aplankyti Japoniją, nes tai yra lapkričio (momiji) laikotarpis. Lapkritis yra raudonųjų ir geltonųjų lapų spalvų metas, kai daugelis parkų, kalnų ir šventyklų tampa dar spalvingesni ir gražesni. Lapkričio metu japonai mėgsta daryti koyo (spalvotų lapų stebėjimą) pasivaikščiojimus ar keliones po gamtą ir mėgautis rudens grožiu ir vėsumu. Lapkričio metu Japonijoje galima pamatyti daugybę istorinių ir kultūrinių renginių, tokios kaip Kultūros diena (Bunka no hi), Šinto šventyklos pastatymo diena (Meidži no hi) ar Šventojo Mikalojo diena (Shichi-go-san). Ruduo Japonijoje yra sausas ir vėsus metų laikas, kai temperatūra svyruoja nuo 10 iki 20°C. Ruduo Japonijoje yra labai patrauklus ir ramus metų laikas.

Žiema yra šaltas ir snieguotas metų laikas Japonijoje. Žiemą Japonijoje galima mėgautis slidinėjimu, snieglenčių sportu, karštųjų šaltinių (onsen) lankymu ar žiemos festivaliais. Žiemą Japonijoje galima pamatyti daugybę nuostabių vaizdų, tokių kaip snieguotas Fudžio kalnas, snieguotos makakų bandos, snieguotos šventyklos ar ledo skulptūros. Žiemą Japonijoje galima švęsti daugybę švenčių, tokias kaip Naujieji metai (Ošogacu), Suaugusiųjų diena (Seidžin no hi) ar Valentino diena (Barentain dei). Žiemą Japonijoje reikia būti pasiruošusiam šalčiui, vėjui ir sniegui. Žiemą Japonijoje yra labai žavingas ir nuotykių kupinas metų laikas.

Japonija ir galimybės po ją keliauti

Japonija yra labai gerai išvystyta ir moderni šalis, kurioje yra daugybė transporto priemonių ir maršrutų. Galite keliauti po Japoniją lėktuvu, traukiniu, autobusu, automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis. Kiekviena transporto priemonė turi savo privalumų ir trūkumų, todėl reikia pasirinkti tą, kuri atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Lėktuvas yra greičiausias ir patogiausias būdas keliauti po Japoniją, ypač jei norite aplankyti tolimas ir atokias vietas, tokias kaip Hokaido, Okinava ar Ryukiu salos. Japonijoje yra daugybė nacionalinių ir tarptautinių oro uostų, kurie jungia didžiuosius ir mažesnius miestus. Japonijoje veikia keletas vietinių avialinijų, tokios kaip Japan Airlines (JAL), All Nippon Airways (ANA), Skymark Airlines, Jetstar Japan ar Peach Aviation. Vietiniai skrydžiai Japonijoje gali būti brangūs, bet galite rasti pigesnius variantus jei rezervuojate iš anksto ar naudojatės specialiais pasiūlymais užsieniečiams, tokiais kaip JAL Explorer Pass ar ANA Experience Japan Fare.

Traukinys yra populiariausias ir patikimiausias būdas keliauti po Japoniją, nes jis yra greitas, saugus, komfortiškas ir tikslus. Japonija yra garsi savo greitaisiais traukiniais (šinkansen), kurie jungia didžiuosius miestus ir regionus. Šinkansen traukiniai gali pasiekti iki 320 km/h greitį ir jie yra labai patogūs ir švarūs. Be to, Japonijoje yra daugybė kitų traukinių tipų, tokios kaip ekspresiniai (tokkyu), greitieji (kaisoku), vietiniai (futsu) ar specialieji (tokubecu). Traukiniai Japonijoje gali būti brangūs, bet galite sutaupyti pinigų jei naudojatės Japan Rail Pass (JR Pass), kuris leidžia neribotai važinėti JR linijomis tam tikrą laikotarpį. JR Pass galioja visoje Japonijoje ir apima šinkansen traukinius (išskyrus Nozomi ir Mizuho), regioninius traukinius, metro ir autobusus. JR Pass galima įsigyti tik užsienyje ir jis kainuoja nuo 29 650 jenų (~240 eurų) už 7 dienas iki 59 350 jenų (~480 eurų) už 21 dieną.

Autobusas yra pigiausias būdas keliauti po Japoniją, bet taip pat ir lėčiausias ir mažiausiai komfortiškas. Autobusai Japonijoje yra gana patikimi ir saugūs, bet jie dažnai susiduria su kamščiais ir vėlavimais. Autobusai Japonijoje yra geras pasirinkimas jei norite aplankyti mažesnius ir atokesnius miestus ar vietoves, kur nėra traukinių linijų. Autobusai Japonijoje yra skirtingų tipų, tokios kaip ekspresiniai (kosoku basu), greitieji (junkyu basu), vietiniai (chiho basu) ar nakviniai (yako basu). Autobusų bilietai Japonijoje kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių jenų priklausomai nuo atstumo ir tipo. Galite rasti pigesnius bilietus jei naudojatės specialiais pasiūlymais, tokiais kaip Willer Express Bus Pass ar Japan Bus Pass.

Automobilis yra lankstesnis ir nepriklausomesnis būdas keliauti po Japoniją, bet taip pat ir brangesnis ir sudėtingesnis. Automobilis Japonijoje yra geras pasirinkimas jei norite aplankyti kalnų, kaimo ar salų vietoves, kur nėra gerai išvystyto viešojo transporto. Automobilis Japonijoje yra ne toks geras pasirinkimas jei norite aplankyti didžiuosius miestus, kur yra daug kamščių, aukštų parkavimo mokesčių ir mažai vietos. Automobiliu Japonijoje galima nuvažiuoti daugybę greitkelių (kosoku doro), kurie yra greiti ir patogūs, bet taip pat ir brangūs. Greitkelių mokesčiai Japonijoje kainuoja nuo 10 iki 30 jenų už kilometrą priklausomai nuo dienos ir laiko. Automobiliu Japonijoje reikia būti pasiruošusiam kairiosios eismo taisyklėms, japoniškiems kelio ženklams ir japoniškoms automobilių nuomos sąlygoms. Automobilių nuoma Japonijoje kainuoja nuo 5000 iki 10000 jenų (~40-80 eurų) už parą priklausomai nuo tipo ir dydžio.

Dviratis yra sveikas ir ekologiškas būdas keliauti po Japoniją, bet taip pat ir fiziškai reikalaujantis ir laiko imantis. Dviratis Japonijoje yra geras pasirinkimas jei norite aplankyti nedidelius miestus ar vietoves, kur nėra daug kalnų ar automobilių. Dviratis Japonijoje yra ne toks geras pasirinkimas jei norite aplankyti didelius miestus ar vietoves, kur yra daug kalnų ar automobilių. Dviračiu Japonijoje galima važinėti daugybę dviračių takų (jitensha doro), kurie yra saugūs ir gražūs, bet kartais sunkiai surandami ar nutrūkę. Dviračiu Japonijoje reikia būti pasiruošusiam dviračio registracijos taisyklėms, dviračio parkavimo vietoms ir dviračio nuomos sąlygoms. Dviračio nuoma Japonijoje kainuoja nuo 100 iki 1000 jenų (~1-8 eurų) už parą priklausomai nuo tipo ir vietos.

Pėsčiomis yra nemokamas ir malonusbūdas keliauti po Japoniją, bet taip pat ir lėtas ir varginantis. Pėsčiomis Japonijoje yra geras pasirinkimas jei norite aplankyti nedidelius miestus ar vietoves, kur yra daug lankytinų objektų ar gamtos grožio. Pėsčiomis Japonijoje yra ne toks geras pasirinkimas jei norite aplankyti didelius miestus ar vietoves, kur yra mažai lankytinų objektų ar gamtos grožio. Pėsčiomis Japonijoje galima vaikščioti daugybę pėsčiųjų takų (hodo), kurie yra žymėti ir tvarkingi, bet kartais sudėtingi ar nuobodūs.

Ką aplankyti Japonijoje?

TokijasJaponijoje yra daugybė lankytinų vietų ir miestų, kurie atspindi šalies istoriją, kultūrą, gamtą ir modernumą. Štai keletas populiariausių ir įdomiausių vietų ir miestų Japonijoje.

Japonijos sostinė – Tokijas. Jis – laikomas vienu didžiausių pasaulio miestų. Tokijas yra miestas, kuris niekada nemiega ir kuris siūlo begalę pramogų ir atrakcijų. Tokijas yra miestas, kuris yra suskirstytas į daugybę skirtingų rajonų, kurie turi savo charakterį ir nuotaiką. Tokijas yra miestas, kuris yra kontrastingas ir įvairialypis. Tokijas yra miestas, kurį reikia pamatyti savo akimis.

Ką aplankyti Tokijuje?

 • Šindžiuku yra vienas iš centrinio Tokijo rajonų, kuris garsėja savo dangoraižiais, ryškiomis reklamomis, naktiniu gyvenimu ir spalvinga atmosfera. Šindžiuku yra vieta, kur galite apsipirkti, pavalgyti, išgerti, pašokti ar tiesiog stebėti minias.
 • Šibuja yra kitas centrinio Tokijo rajonas, kuris garsėja savo jaunatviška ir madinga aura. Šibuja yra vieta, kur galite pamatyti įžymiąją Šibuja perėją, kurioje tūkstančiai žmonių kerta gatvę vienu metu. Šibuja yra vieta, kur galite pamatyti Hačiko skulptūrą, kuri simbolizuoja ištikimybę ir draugystę. Šibuja yra vieta, kur galite mėgautis muzika, meniu ir stiliumi.
 • Haradžiuku yra dar vienas centrinio Tokijo rajonas, kuris garsėja savo mados ir kultūros scena. Haradžiuku yra vieta, kur galite pamatyti daugybę subkultūrų ir stilių, tokios kaip gothic lolita, cosplay ar kawaii. Haradžiuku yra vieta, kur galite apsipirkti originaliais ir nebrangiais drabužiais ir aksesuarais. Haradžiuku yra vieta, kur galite susitikti su draugiškais ir spalvingais žmonėmis.
 • Ginza yra prestižinis Tokijo rajonas, kuris garsėja savo prabanga ir elegancija. Ginza yra vieta, kur galite apsipirkti brangiausių ir žymiausių prekės ženklų ir dizainerių kūrinių. Ginza yra vieta, kur galite pasimėgauti geriausiais ir rafinuotais restoranais ir kavinėmis. Ginza yra vieta, kur galite pamatyti Tokijo nacionalinį teatrą, kabuki teatrą ar Tokijo galeriją.
 • Asakusa yra senovinis Tokijo rajonas, kuris garsėja savo tradicija ir religija. Asakusa yra vieta, kur galite pamatyti Senso-dži šventyklą, kuri yra viena seniausių ir didžiausių budistų šventyklų Japonijoje. Asakusa yra vieta, kur galite vaikščioti po Nakamiše gatvę, kurioje yra daugybė suvenyrų ir maisto parduotuvių. Asakusa yra vieta, kur galite išbandyti tradicinius japoniškus patiekalus ir desertus.
 • Odaiba yra modernus Tokijo rajonas, kuris garsėja savo technologijomis ir pramogomis. Odaiba yra vieta, kur galite pamatyti Tokijo bokštą, kuris yra vienas iš miesto simbolių. Odaiba yra vieta, kur galite aplankyti Tokijo Disneilendą ar Tokijo DisneySea, kurie yra du didžiausi ir populiariausi pramogų parkai Japonijoje. Odaiba yra vieta, kur galite mėgautis vaizdu į Tokijos įlanką ir Fudžio kalną.

Fudžio kalnas yra Japonijos simbolis ir vienas gražiausių ir įspūdingiausių gamtos objektų. Fudžio kalnas yra aktyvus ugnikalnis, kuris kyla 3776 metrų aukštyje ir turi beveik tobulą kūgio formą. Fudžio kalnas yra šventas kalnas japonams ir jis yra dažnai vaizduojamas japonų mene ir literatūroje. Fudžio kalnas yra vieta, kur galite mėgautis nuostabiu vaizdu ir gamtos grožiu. Fudžio kalnas yra vieta, kur galite išbandyti savo fizinę ir dvasinę stiprybę.

Ką aplankyti Fudžio kalne?

 • Fudžio kalno viršūnė yra didžiausias ir sunkiausias iššūkis, kurį galite įveikti Fudžio kalne. Fudžio kalno viršūnė yra atvira lankytojams nuo liepos iki rugsėjo mėnesių, kai sniegas yra mažiausias ir oras yra geresnis. Fudžio kalno viršūnę galite pasiekti pėsčiomis ar autobusu iš kelių stotelių, kurios yra skirtinguose kalno šlaituose. Pėsčiomis kelionė trunka nuo 5 iki 10 valandų priklausomai nuo stotelės ir jūsų greičio. Autobusu kelionė trunka nuo 1 iki 2 valandų priklausomai nuo stotelės ir eismo. Fudžio kalno viršūnėje galite pamatyti kraterį, šventyklą, poštą ir saulėtekį ar saulėlydį.
 • Fudžio kalno pieva (Fujisan Hongu Sengen Taisha) yra didžiausia ir svarbiausia šventykla, skirta Fudžio kalnui garbinti. Šventykla yra įsikūrusi Šidzukuosako mieste, kuris yra apie 15 km nuo Fudžio kalno papėdės. Šventykla yra labai sena ir graži, su raudonaisiais tilteliais, vartais ir pastatais. Šventykloje galite pamatyti daugybę religinių ir istorinių eksponatų, tokių kaip šventasis vanduo, medinės žirklės ar Fudžio kalno modelis.
 • Fudžio kalno muziejus (Fujisan Museum) yra modernus ir informatyvus muziejus, skirtas Fudžio kalnui pažinti. Muziejus yra įsikūręs Jamanako mieste, kuris yra apie 25 km nuo Fudžio kalno papėdės. Muziejuje galite pamatyti daugybę interaktyvių ir multimedijos eksponatų, tokios kaip Fudžio kalno istorija, geologija, ekologija, kultūra ir menas. Muziejuje galite taip pat išmokti daugybę įdomių faktų ir legendų apie Fudžio kalną.
 • Fudžio kalno ežerai (Fuji Five Lakes) yra penki ežerai, kurie yra susiformavę aplink Fudžio kalną dėl ugnikalnio išsiveržimų. Ežerai yra Jamanaka, Kavauči, Sai, Šodži ir Motosu. Ežerai yra labai gražūs ir ramūs, su nuostabiu vaizdu į Fudžio kalną. Ežeruose galite mėgautis įvairiomis veiklomis, tokios kaip plaukimas, žvejyba, baidarės ar keltai. Ežeruose taip pat galite aplankyti daugybę lankytinų vietų, tokios kaip Narusava ledo ola (Narusawa Hyoketsu), Fudžio kalno šventykla (Kitaguchi Hongu Fuji Sengen Jinja) ar Fudžio kalno muziejus (Fuji Visitor Center).

Kioto yra Japonijos istorinė ir kultūrinė sostinė ir vienas gražiausių ir įdomiausių miestų. Kioto yra miestas, kuris išsaugojo daugybę senovės ir tradicinių architektūros ir meno šedevrų. Kioto yra miestas, kuris yra pilnas šventyklų, šventovių, rūmų, dvarų ir sodų. Kioto yra miestas, kuris yra gyvas ir spalvingas, su daugybe festivalių, renginių ir pramogų. Kioto yra miestas, kurį reikia patirti savo jausmais.

Ką aplankyti Kiote?

 • Kinkaku-dži yra viena iš žymiausių ir gražiausių šventyklų Kiote ir visoje Japonijoje. Kinkaku-dži yra auksinis šventyklos paviljonas, kuris atsispindi ežere ir kurį supa nuostabus sodas. Kinkaku-dži yra budistų šventykla, skirta Amida Budai garbinti. Kinkaku-dži yra labai populiari tarp turistų ir fotografų, nes ji atrodo nepaprastai gražiai bet kuriuo metų laiku.
 • Fushimi Inari Taisha yra kita labai žymi ir graži šventykla Kiote ir visoje Japonijoje. Fushimi Inari Taisha yra šinto šventykla, skirta Inari dievybei garbinti. Inari yra ryžių, derliaus, verslo ir turtų dievybė, kurią simbolizuoja lapijos. Fushimi Inari Taisha yra garsi savo tūkstančiais raudonųjų vartų (torii), kurie sudaro ilgą taką nuo šventyklos pagrindo iki kalno viršūnės. Fushimi Inari Taisha yra labai populiari tarp turistų ir žygeivių, nes ji suteikia unikalią ir įsimintiną patirtį.
 • Kijomizu-dera yra dar viena labai žymi ir graži šventykla Kiote ir visoje Japonijoje. Kijomizu-dera yra budistų šventykla, skirta Kannon bodisatvai garbinti. Kannon yra gailestingumo ir išminties dievybė. Kijomizu-dera yra garsi savo didžiuliu mediniu paviljonu, kuris stovi ant aukšto stulpo ant kalno šlaito. Kijomizu-dera yra labai populiari tarp turistų ir romantiškų porų, nes ji siūlo nuostabų vaizdą į miestą ir gamtą.
 • Gion yra senovinis Kioto rajonas, kuris garsėja savo geišomis ir maiko merginomis. Geišos ir maikos yra tradicinės japoniškos pramogautojos, kurios dėvi spalvingus kimonus ir puošia savo veidus baltu makiažu. Gion yra vieta, kur galite pamatyti geišas ir maikos vaikščiojančias po gatves ar lankančias ekskliuzyvius restoranus ar klubus. Gion yra vieta, kur galite išbandyti tradicinę japonišką atmosferą ir kultūrą.

Arashiyama yra nuostabus gamtos rajonas Kioto vakaruose, kuris garsėja savo bambukų giraitėmis, kalnų peizažais ir upės krantais. Arashiyama yra vieta, kur galite mėgautis gamtos grožiu ir ramybe. Arashiyama yra vieta, kur galite aplankyti daugybę lankytinų vietų, tokios kaip Tenryu-dži šventykla, Togetsukyo tiltas, Okoči Sanso sodas ar Iwatayama makakų parkas.

OsakaOsaka yra Japonijos trečias didžiausias miestas ir vienas gyviausių ir linksmiausių miestų. Osaka yra miestas, kuris garsėja savo maistu, humoru, pramogomis ir žmonėmis. Osaka yra miestas, kuris yra pilnas skirtingų ir įdomių rajonų, kurie turi savo charakterį ir nuotaiką. Osaka yra miestas, kuris yra draugiškas ir atviras. Osaka yra miestas, kurį reikia ragauti savo skonio receptoriais.

Ką aplankyti Osakoje?

 • Dotonbori yra vienas iš centrinio Osakos rajonų, kuris garsėja savo maistu, naktiniu gyvenimu ir ryškiomis reklamomis. Dotonbori yra vieta, kur galite paragauti daugybę tradicinių ir skanių Osakos patiekalų, tokių kaip takojaki (kepintos aštuntkojų kulkės), okonomijaki (blynai su įvairiais priedais) ar kusikacu (paniruoti mėsos ar daržovių gabaliukai). Dotonbori yra vieta, kur galite pamatyti įžymiąją Glico bėgiko reklamą, kuri yra viena iš miesto simbolių. Dotonbori yra vieta, kur galite išgyventi Osakos energiją ir žavesį.
 • Osakos pilis yra viena iš svarbiausių ir gražiausių pilų Japonijoje. Osakos pilis yra istorinis ir kultūrinis paveldas, kuris atspindi Osakos vaidmenį Japonijos istorijoje. Osakos pilis yra didingas ir įspūdingas pastatas, kuris stovi ant aukšto kalno ir kurį supa gynybiniai grioviai ir sienos. Osakos pilis yra labai graži bet kuriuo metų laiku, bet ypač pavasarį, kai žydi sakuros. Osakos pilyje galite pamatyti daugybę istorinių ir meno eksponatų, tokios kaip samurajų kaukės, mečiai ar maketai.
 • Universal Studios Japan (USJ) yra didžiausias ir populiariausias pramogų parkas Japonijoje. USJ yra vieta, kur galite mėgautis daugybe atrakcijų ir šou, kurie yra pagrįsti žinomais filmų ir televizijos personažais ir scenarijais. USJ yra vieta, kur galite pamatyti Hari Poterio pasaulį, Džurasic Parką, Šreką ar Spider-Maną. USJ yra vieta, kur galite patirti nuotykius ir magiją.
 • Šinsaibaši yra kitas centrinio Osakos rajonas, kuris garsėja savo apsipirkimo ir mados galimybėmis. Šinsaibaši yra vieta, kur galite apsipirkti daugybe skirtingų ir žymiausių prekės ženklų ir parduotuvių, kurios yra išsidėsčiusios ilgoje ir siauroje gatvėje. Šinsaibaši yra vieta, kur galite pamatyti daugybę stilingų ir madingų žmonių, kurie dėvi savo originalius ir kūrybingus drabužius ir aksesuarus. Šinsaibaši yra vieta, kur galite išreikšti savo asmenybę ir stilių.
 • Sumijoshi Taisha yra viena iš seniausių ir svarbiausių šventyklų Osakoje ir visoje Japonijoje. Sumijoshi Taisha yra šinto šventykla, skirta jūros, žvejybos ir prekybos dievams garbinti. Sumijoshi Taisha yra unikali ir graži, nes ji yra pastatyta pagal senovinę japonišką architektūrą, kuri nėra paveikta kinų ar budistų įtakos. Sumijoshi Taisha yra labai populiari tarp vietinių gyventojų, kurie ateina čia melstis, prašyti palaimos ar dalyvauti festivaliuose. Sumijoshi Taisha yra vieta, kur galite pamatyti tradicinę ir autentišką Osakos dvasią.

Hirošima yra Japonijos miestas, kuris yra žinomas ir gerbiamas kaip taikos ir atgimimo simbolis. Hirošima yra miestas, kuris buvo sunaikintas atomine bomba 1945 metų rugpjūčio 6 dieną, kai Antrojo pasaulinio karo metu JAV išmetė bombą ant miesto centro. Hirošima yra miestas, kuris atsikėlė iš pelenų ir tapo moderniu ir gyvybingu miestu. Hirošima yra miestas, kuris skleidžia taikos ir humanizmo žinutę visam pasauliui. Hirošima yra miestas, kurį reikia pagerbti savo mintimis.

Ką aplankyti Hirošimoje?

 • Taikos parkas (Heiwa Koen) yra didžiausias ir svarbiausias lankytinas objektas Hirošimoje. Taikos parkas yra parkas, kuris yra pastatytas ant buvusio bombos epicentro ir kuris yra skirtas atminimui ir maldai už bombos aukas. Taikos parke galite pamatyti daugybę paminklų ir skulptūrų, tokios kaip Taikos liepsna, Aukų paminklas, Vaikų taikos paminklas ar Genbaku domu (Atominės bombos kupolas), kuris yra vienintelis pastatas, kuris išliko po bombos sprogimo. Taikos parke galite taip pat aplankyti Taikos memorialo muziejų (Heiwa Kinenkan), kuris yra labai įspūdingas ir liūdnas muziejus, kuris parodo bombos poveikį miestui ir žmonėms.
 • Mijađima sala (Itsukushima) yra nuostabi sala Hirošimos įlankoje, kuri yra laikoma viena iš Japonijos trijų gražiausių vietų. Mijađima sala yra sala, kurioje gyvena daugybė laukinių gyvūnų, kurie yra draugiški ir smalsūs. Mijađima sala yra sala, kurioje stovi Itsukushima šventykla, kuri yra viena iš gražiausių ir įspūdingiausių šventyklų Japonijoje. Itsukushima šventykla yra šventykla, kuri yra pastatyta ant vandens ir kuri yra garsi savo didžiuliais raudonais vartais (torii), kurie atrodo lyg plaukiantys jūroje. Itsukushima šventykla yra labai graži ir romantiška, ypač saulėlydžio ar pilnaties metu. Mijađima sala yra vieta, kur galite mėgautis gamtos ir kultūros harmonija.
 • Hirošimos pilis (Hiroshima-jo) yra istorinis ir kultūrinis paveldas, kuris atspindi Hirošimos praeitį ir dabartį. Hirošimos pilis yra pilis, kuri buvo pastatyta 1589 metais kaip vietinio feodalo rezidencija ir kuri buvo sunaikinta atomine bomba 1945 metais. Hirošimos pilis yra pilis, kuri buvo atstatyta 1958 metais kaip muziejus ir simbolis. Hirošimos pilyje galite pamatyti daugybę istorinių ir meno eksponatų, tokios kaip samurajų ginklai, mečiai ar maketai. Hirošimos pilyje galite taip pat pakilti į bokštą ir pasigrožėti nuostabiu vaizdu į miestą ir parką.
 • Šukkeien sodas (Shukkeien) yra nuostabus ir ramus sodas Hirošimos centre, kuris yra skirtas poilsiui ir meditacijai. Šukkeien sodas yra sodas, kuris buvo sukurtas 1620 metais kaip vietinio feodalų dvaro sodas ir kuris buvo sugadintas atomine bomba 1945 metais. Šukkeien sodas yra sodas, kuris buvo atstatytas 1951 metais kaip viešasis parkas ir simbolis. Šukkeien sode galite pamatyti daugybę gražių ir simboliškų elementų, tokios kaip ežeras, tilteliai, paviljonai, kriokliai ar kalneliai. Šukkeien sode galite taip pat pamatyti daugybę augalų ir gyvūnų, tokios kaip sakuros, momidži, bonsai, karaliaus žuvis ar žąsys. Šukkeien sode galite mėgautis gamtos grožiu ir ramybe.

Japonija ir jos bendravimo ypatumai su vietiniais

 • Japonai yra labai draugiški ir mandagūs žmonės, kurie mėgsta bendrauti su užsieniečiais ir padėti jiems. Japonai yra labai gerbiantys savo ir kitų kultūrą ir tradicijas, todėl reikia laikytis tam tikrų etiketo ir elgesio taisyklių viešose vietose ir bendraujant su japonais.
 • Sveikinimasis: Japonai sveikinasi lenkdami galvą ar kūną, o ne ranka ar apkabinimu. Kuo didesnis lenkimas, tuo didesnis pagarba ar padėka. Japonai taip pat naudoja japoniškus sveikinimo žodžius, tokios kaip konničiwa (labas), ohajou gozaimasu (labas rytas) ar konbanwa (labas vakaras).
 • Pristatymasis: Japonai pristato save duodami savo vizitinę kortelę (meiši), kurią reikia priimti abiem rankomis ir perskaityti atidžiai. Japonai taip pat naudoja savo pavardes su priesagomis -san (pagarbos ženklas), -sama (aukštesnio rango asmuo), -kun (jaunesnis ar artimesnis asmuo) ar -čan (mielas ar draugiškas asmuo).
 • Kalbėjimas: Japonai kalba japonų kalba, kuri yra labai sudėtinga ir turtinga kalba. Japonai taip pat moka anglų kalbą, bet ne visi ir ne visur. Japonai yra labai kuklūs ir nedrąsūs kalbėdami anglų kalbą, todėl reikia būti kantriems ir supratingiems. Japonai taip pat naudoja daugybę žodžių ir frazių, kurios yra susijusios su jų kultūra ir tradicijomis, tokios kaip arigato (ačiū), sumimasen (atleiskite), gomenasai (atsiprašau), itadakimasu (skanaus) ar omedeto (sveikinu).
 • Valgymas: Japonai valgo daugybę tradicinių ir skanių patiekalų, kurie yra pagaminti iš ryžių, makaronų, daržovių, mėsos, žuvies ar jūros gėrybių. Japonai valgo naudodami lazdeles (haši), kurias reikia laikyti teisingai ir nenaudoti netinkamai. Japonai taip pat naudoja daugybę priedų ir padažų, tokios kaip sojos padažas (šojū), imbieras (šoga), vasabi (wasabi) ar majonezas (mayonezu). Japonai valgo sakydami itadakimasu prieš pradedant ir gočisosama dešita baigus. Japonai taip pat mėgsta gerti alų (biiru), sake (ryžių vyną) ar čają (oča) valgant.
 • Dovanos: Japonai mėgsta duoti ir gauti dovanas, ypač kai susitinka su naujais ar senais draugais ar kolegomis. Japonai duoda dovanas su abiem rankomis ir su gražia pakuote. Japonai taip pat priima dovanas su abiem rankomis ir su padėka. Japonai paprastai neatidaro dovanų iškart, bet palieka jas vėliau. Japonai taip pat duoda atsakomąsias dovanas, kai gauna dovanas iš kitų.

Japonija: Kaip mėgautis šia šalimi?

Japonija yra šalis, kuri siūlo begalę galimybių ir potyrių mėgautis savo kelione. Japonija yra šalis, kuri yra tinkama bet kokiam skoniui ir biudžetui. Japonija yra šalis, kuri yra verta aplankyti ir pamatyti. Štai keletas patarimų, kaip mėgautis Japonija.

 • Būkite atviri ir smalsūs: Japonija yra šalis, kuri yra labai skirtinga nuo kitų šalių ir kultūrų, todėl reikia būti atviriems ir smalsiems naujoms idėjoms ir patirtims. Būkite pasiruošę išbandyti naujus maisto produktus, žaidimus, stilius ar hobius. Būkite pasiruošę bendrauti su vietiniais gyventojais ir išmokti keletą japoniškų žodžių ar frazių. Būkite pasiruošę pamatyti daugybę nuostabių ir įspūdingų vietovių ir miestų.
 • Būkite gerbiantys ir mandagūs: Japonija yra šalis, kuri yra labai gerbianti savo ir kitų kultūrą ir tradicijas, todėl reikia būti gerbiantiems ir mandagiems viešose vietose ir bendraujant su japonais. Būkite pasiruošę laikytis etiketo ir elgesio taisyklių, tokios kaip sveikinimasis, pristatymasis, kalbėjimas, valgymas ar dovanos. Būkite pasiruošę pagarbiai elgtis su šventyklomis, šventovėmis, rūmais, dvarais ir sodais. Būkite pasiruošę nesukelti triukšmo, šiukšlių ar problemų.
 • Būkite lankstūs ir prisitaikantys: Japonija yra šalis, kuri yra labai sudėtinga ir dinamiška, todėl reikia būti lankstiems ir prisitaikantiems prie kintančių situacijų ir aplinkybių. Būkite pasiruošę keisti savo planus ar maršrutus priklausomai nuo oro, sezonų, švenčių ar transporto. Būkite pasiruošę susidurti su miniomis, eilėmis ar vėlavimais. Būkite pasiruošę išspręsti galimas problemas ar nesusipratimus su vietiniais gyventojais ar tarnautojais.
 • Būkite kūrybingi ir linksmi: Japonija yra šalis, kuri yra labai kūrybinga ir linksma, todėl reikia būti kūrybingiems ir linksmiems savo kelionėje. Būkite pasiruošę išbandyti daugybę pramogų ir atrakcijų, kurios yra pagrįstos žinomais filmų ir televizijos personažais ir scenarijais. Būkite pasiruošę mėgautis daugybe festivalių, renginių ir šou, kurie yra susiję su japoniška muzika, menu ir kultūra. Būkite pasiruošę patirti nuotykius ir magiją.

Japonija yra šalis, kuri yra nuostabi ir įvairi. Japonija yra šalis, kuri yra verta aplankyti ir pamatyti. Japonija yra šalis, kuri yra tinkama bet kokiam skoniui ir biudžetui. Japonija yra šalis, kuri siūlo begalę galimybių ir potyrių mėgautis savo kelione.