Gimtadienio sveikinimai artėjantiems 2023 metams ir ne tik!

Šie negirdėti gimtadienio sveikinimai gali būti koreguojami pagal visus jūsų norus! Tai reiškia, kad gimtadienio sveikinimus draugams nesunku bus pakoreguoti juo pritaikant tėvams ar kitiems artimiems žmonėms.

Šiandien yra ypatinga diena, kurią reikia švęsti su žmonėmis, kuriuos pažįsti ir kuriais pasitiki. Gali gauti virtualius gimtadienio linkėjimus iš savo Facebook draugų, bet niekas nepralenkia jausmo, kai asmeniškai gauni apkabinimą ar tikrą dovaną. Tikri draugai tikrai yra tai, dėl ko gyventi verta, ir jie yra verti daugiau nei bet koks „patinka“, kurį gauni socialinėje žiniasklaidoje. Su šiuo gimtadieniu noriu priminti, kad man yra vienas malonumas laikyti tave tikru draugu!

Gimtadieniai yra ypatingos dienos, kurios mums primena, kad mus palaiko mylimi žmonės, todėl būtinai pasinaudok proga ir įvertink juos visais įmanomais būdais. Nesvarbu, ar tai būtų skambutis, sms žinutė ar net pačiam nusiųsdami jiems dovanas – nepamiršk, kaip svarbu puoselėti tuos santykius toliau nuo mūsų ekranų. Tai, koks esi svarbus mums ir parodo ši tavo šventė, į kurią atvykome su malonumu ir neturėdami jokių abejonių dėl mūsų draugystės!

Gyvenimas yra pilnas galimybių ir visada turėtum stengtis išnaudoti viską! Metai prabėga greitai ir, kol to nepastebėsi, tavo jaunystės ir veržlumo dienos praeis. Taigi būk veržlus kiekvieną dieną ir mėgaukis tuo, kol kūne dar yra jėgų ir noro!

Atmink, kad senstant nuotykių galimybės gali sumažėti, todėl stenkis tyrinėti pasaulį, kol gali. Rizikuok, aplankyk naujas vietas, išbandyk naujus dalykus – tegul šis gimtadienis primena tau, kad gyventi visavertį gyvenimą. 

Įsitikink, kad vertini viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas; gyvenimas iš tikrųjų yra mums skirta audringa kelionė. Apmąstydamas praėjusius metus, išnaudok šią akimirką ir sutelk dėmesį į tai, kas laukia ateityje – su kiekvienais metais ateina išmintis, tačiau nepamiršk džiaugsmo būti jaunam! Linkiu sveikatos ir laimės ateinančiais metais – tegul jie būna kupini nuotykių ir tyrinėjimų! 

Tikiuosi, kad visos tavo svajonės ir norai išsipildys šią ypatingą dieną ir visus metus. Esu čia, kad padėčiau tau juos pasiekti! Tegul tai būna džiaugsmo ir šventės, nuotykių ir galimybių, linksmybių, juoko, prisiminimų ir viso to, kas gyvenimą daro nuostabiu, diena! 

Tegul tave supa šeima, draugai, malonūs nepažįstamieji ir artimieji, kurie kupini geros sveikatos ir geriausių linkėjimų. Linkiu tau meilės gausos – tiek ją atiduodant, tiek ir gaunant mainais – kuri pripildytų tavo širdį džiaugsmo ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną! 

Šia ypatinga proga nuoširdžiai linkiu sėkmės, sėkmės visose tavo pastangose, dvasios ramybės ir besąlygiškos meilės. Tegul žvaigždės išsirikiuoja taip, kad visos tavo svajonės išsipildytų net esant sunkiems ir nepalankiems laikams! 

Šią ypatingą dieną linkiu atrasti vidinę ramybę ir kantrybę, ypač šiais sunkiais laikais, su kuriais susiduriame visi. Tegul tavo dvasios stiprybė padeda įveikti visus iškilusius iššūkius ir kliūtis. Tavo viduje yra ištvermės ir drąsos šulinys, todėl žinok, kad ir kas nutiktų, galėsi su tuo susitvarkyti, nes žinau koks stiprus žmogus esi. Tad, linkiu, kad išliktum tokiu pat, kokį tave pažįstų visą gyvenimą! 

Tikiuosi, kad šiandien šypsena tavo veide neišnyks ir šio ypatingo gimtadienio džiaugsmas atneš tau ramybę kaip niekada anksčiau. Kai neriame per gyvenimo pakilimus ir nuosmukius, meldžiu tau stiprybės nuolat augti. Linkiu visada laikyti galvą aukštai, nepaisant bet kokių baimių ar nerimo, kuris gali pasibelsti į Tavo duris! 

Tikiuosi, kad šią dieną, per savo gimtadienį jausi dėkingumą už kiekvieną akimirką, nes kiekviena yra brangi ir trumpalaikė. Būtinai skirk laiko įvertinti save ir viską gyvenime tam, kad atrastum kas teikia džiaugsmo; Nesvarbu, ar tai būtų kokybiško laiko praleidimas su draugais ar šeima, mėgavimasis gamtos grožiu ar taip reikalingas poilsis nuo realybės. Svarbu prisiminti, kaip toli mes nuėjome savo asmeninėse kelionėse, net jei kelyje dar yra iškilimų. Linkių, kad nuo šios dienos viską pasiektum taip, lyge keliu važiuotum be jokių trikdžių! 

Kadangi visi siekiame, kad pasaulis būtų geresnis, nepamiršk pasirūpinti ir savo vidine gerove! Linkiu j dar daug metų, kupinų meilės, juoko ir geros nuotaikos – tegul šis gimtadienis suteikia galimybę vidiniams apmąstymams ir savistabai, laukiant šviesesnių dienų! 

Domina gimtadienio sveikinimai artėjantiems 2022 metams? Pateikiame ne tik pavyzdžius, bet ir patarimus, kaip šie sveikinimai su gimtadieniu turėtų būti paruošiami ir išsakomi!

„Laimė nėra linksmybių vaikymasis. Laimė yra prasmingų dalykų darymas. Linkiu kuo greičiau surasti tai, kad tave darytų tikrai laimingą!“

„Laikas, kurį praleidi su malonumu kažką darydamas, nėra vadinamas laiko švaistymu. Linkiu, kad likusiais gyvenimo metais neturėtum progos švaistyti laiko!“

„Vienoms laimės durims užsidarius, nedelsiant atsidaro kitos. Linkiu, kad per likusį gyvenimą visada žvelgtum į atviras duris, o uždarytų visai nematytum!“

„Su šiuo gimtadieniu linkiu į gyvenimą nebežiūrėti taip rimtai, iš jo reikia pasijuokti kartais, nes juk jis – ne amžinas!“

„Kai žmogus yra laimingas jam nerūpi ar vyrauja vasara ar žiema. Tad, linkiu, kad nuo šiol nejaustum skirtumo tarp visų keturių metų laikų!“

„Sėkmė yra kai pasieki tai, ko nori. Laimė reiškia mėgavimąsi tuo, ką gavai. Linkiu, kad su šiuo gimtadieniu tave lydėtų sėkmė ir tikroji laimė!“

„Kvailas žmogus ieško laimės, o išmintingas – ją susikuria pats. Su šiuo gimtadieniu linkiu įgauti kuo daugiau išminties ir kūrybiškumo!“

„Kai žmogus nesukuria gyvenimo plano, jis ima gyvena pagal kitų planus. Svetimi planai veda į nežinią. Tad, sulaukus XX metų, linkiu sukurti gyvenimo planą ir jame iškeltus tikslus pasiekti su kaupu!“

„Galiausiai ne metų skaičius bus svarbiausias, o būtent išgyventos akimirkos. Linkiu skaičiuoti ne metus, o geriausias gyvenimo akimirkas, ir kad jų būtų kuo daigiau!“

„Nemažai žmonių pražiopsojo dalį laimės ne dėl to, kad jos nerado, o dėl to, kad paprasčiausiai ja mėgavosi per mažai. Linkiu, kad su kiekvienais metais sugebėtum vis labiau ir ilgiau džiaugtis kad ir mažais dalykais!“

„Gyvenimas yra per daug trumpas, tad linkiu daugiau šypsotis, kol dar turi dantis!“

„Įtampa tai – kai galvoji kuo turėtum būti, o atsipalaidavimas – parodo kas esi. Linkiu, kad nuo šios dienos Tau nebepasitaikytų įtemptų dienų!“

„Laimė yra tam tikras kelias, tad linkiu, kad jis būtų kuo trumpesnis! Su gimtadieniu!“

 

Kokie gimtadienio sveikinimai ir kokiais atvejais gali įžeisti žmogų?

gimtadienio sveikinimaiSveikinant artimą žmogų, visados verta gerai apgalvoti ar pasirinktas būdas iš tiesų yra teisingas ir atitinka bent jau minimalius etiketo reikalavimus. Kartais netinkamai parinkti gimtadienio sveikinimai gali įžeisti šventės kaltininką. Tai dažnai nutinka tuomet, kai nusprendžiama sveikinti netradiciniu būdu. Atminkite, kad gimtadieniai yra tradicinės šventės, tad bent jau minimalių papročių reikėtų laikytis.

Atvejai, kurių metų gimtadienį švenčiantis žmogus gali įsižeisti ar pasijausti nejaukiai:

Sveikinimas su nemalonia užuomina. Pasitaiko atvejų, kai ant atviruko ar žodžiu ištartas sveikinimas priverčia žmogų jaustis nemaloniai ar net jį įžeidžia, jeigu jis turi tam tikrą potekstę. Pavyzdžiui, jeigu gimtadienį švenčia vyras, kuris jau yra vedęs ir sukūręs šeimą, natūralu, kad sveikinimas neturėtų būti siejamas su vyriškais nuotykiais, vėjavaikiškumu, lakstymu pas kitas. Jokiais būdais nelinkėkite tokiam vyrui nieko tokio, kas gali nuskambėti gašliai ar su užuomina į nuotykius. Tai ypač gali įžeisti jo artimuosius ar netgi priversti galvoti, kad vyras kažką slepia nuo savo antrosios pusės.

Netinkamas humoro jausmas. Parenkant gimtadienio sveikinimą, visada reikia atsižvelgti į žmogaus humoro jausmą. Jeigu asmuo, kurį sveikinsite, visada yra linksmas, vadinasi jis puikiai supras šmaikščius gimtadienio sveikinimus. Tokie sveikinimai labai pasitarnauja jaunimui. Tačiau, jeigu sveikinate jau pusamžį žmogų, kuris dar yra ir tradicinių pažiūrų, patartina vengti juokingų palinkėjimų.

Banalūs ir nenuoširdūs sveikinimai su gimtadieniu. Atminkite, kad kai kurie gali įsižeisti, jeigu sveikinant naudojami banalūs ir visiems žinomi žodžiai. Kalbant apie jaunimą, jeigu sveikinate nuotoliniu būdu t.y. siunčiate kažkokių paveiksliuką su tekstu, rekomenduojama bent jau žodžius interpretuoti savaip. Jaunimas yra protingas ir netgi gali lengvai pasižiūrėti iš kur tuos sveikinimus paėmėte.

Nesveikinkite žmogaus, jeigu su juo nebendraujate. Didžiausia klaida yra sveikinti tokį žmogų, su kuriuo praktiškai nebendraujate. Gimimo dienos proga, gavęs sveikinimą iš tokio žmogaus, šventės kaltininkas gali jaustis nemaloniai ir tiesiog suirzti. Į galvą gali lįsti įvairiausios mintys, kad galbūt sveikina dėl to, nes vėliau kažko reikės. Tai ypač liečia su gimines su kuriais metų metus nebendraujate. Tiesiog nereikia savęs versti ir jaustis kaltiems. Geriausia apskritai būtų vengti sveikinimų, kad nebūtų klaidingų minčių.

 

Kaip padaryti, kad sveikinimai su gimtadieniu atrodytų originalūs?

Šiais laikais labai sunku rasti gražius sveikinimus su gimtadieniu, kurie būtų negirdėti. Internete kone visi portalai pateikia vos ne tokius pačius gimtadienio sveikinimus, o naujų – labai mažai. Dėl šios priežasties per tokias šventes dažnai žmonės iš kitų išgirsta tokius žodžius, kuriuos patys pasiruošia išsakyti šventės kaltininkams. Ne veltui kai kurie žmonės į gimtadienio šventes eina pasiruošę net po kelis sveikinimus.

Tačiau, yra būdų, kaip atrodyti originalesniems ir nejausti tos nemalonios akimirkos.

Dovaną parinkite pagal sveikinimą. Turbūt nežinojote šios paprastos paslapties – sveikinimuose esantys išmintingi žodžiai gali pasufleruoti ką dovanoti. Pavyzdžiui, jeigu pasirinksite sveikinimą, kuriame kalbėsite apie laiką, natūralu, kad galite dovanoti laikrodį ant rankos, namams ir t.t. Jeigu sveikinime yra žodžiai apie sveikatą, tuomet galite dovanoti kažką, kas būtų naudojama sveikatos gerinimui – sporto inventorius, dviratis ir t.t.

Ištraukę gimtadienio sveikinimus iš interneto, juos pakoreguokite. Kaip jau minėta aukščiau, pats geriausias būdas išlikti originaliems – kažkiek pakoreguoti sveikinimą, jog šis atrodytų ne nukopijuotas, o tiesiog sugalvotas. Juk sakinius galima rašyti interpretuojant žodžius, naudojant sinonimus, bet esmė vis tiek liks ta pati.

Vietoje sveikinimų ieškokite išmintingų citatų, kurias pasakė žinomi žmonės. Yra gausybė svetainių, kurios publikuoja įvairiausias mintis. Būtent citatas galite paversti įmantriais sveikinimais. Tokie gimtadienio sveikinimai skambės žymiai originaliau nei tie, kurie siūlomi kone visuose sveikinimų portaluose.

Be abejo, jau minėjome, kad sveikinimai su gimtadieniu turi būti nuoširdūs, tad gerai apgalvokite ką sveikinate, kaip tai darote ir ar iš tiesų turėtumėte tą žmogų sveikinti.