Bulvės nuo seno buvo mėgstama lietuvių daržovė. Nors pirmiausia bulvės atsirado Šiaurės Amerikoje, tačiau atvežta į Europą greitai išpopuliarėjo. Tai lengvai pritaikoma, itin lietuviškuose patiekaluose paplitusi sudedamoji dalis, be kurios nei viena šeimininkė negali apsisukti virtuvėje. Galime visi sutikti, kad bulvės yra skanios ir maistingos, visgi dažniau sutinkamos ant mūsų stalo nei mūsų sapnuose. Tad ką reiškia sapnuoti bulves? Galbūt tiesiog jaučiate alkį? O gal tai ženklas, kad esate apsėsti bulvių manijos? Skaitykite ir sužinosite daugiau!

Sapnuoti bulves gali reikšti neįvertinimą

Jeigu sapnuojate, kad perkate ar parduodate bulves, tai galimas ženklas, kad darbų vadovas jūsų nevertina. Gali būti, kad jūs gaunate tik tas užduotis, kurių atsisako jūsų kolegos, o jums yra numetami niekeno nenorimi „likučiai“. Visgi nereiktų šios situacijos priimti „giliai į širdį“, kadangi atliekant tokias paskirtas užduotis galite nesunkiai užsitarnauti vadovo malonę ar būti pastebėti kitų sprendimus atliekančių asmenų.

Jei sapne regite, kad plaunate ar lupate bulves, tai geras ženklas. Šis sapnas simbolizuoja, kad pagaliau atsikratėte neigiamų emocijų ar įsitikinimų ir po truputį tampate geriausia savo versija.

Žmonės, kurie sapnuose mato save verdančius bulves gali pasidžiaugti savimi. Toks sapnas reiškia, kad pagaliau susilauksite įvertinimo ar finansinės premijos už jūsų atliktą darbą ar parodytus sugebėjimus profesinėje srityje.

Jeigu svajojate, kad sapne auginate bulves – tai ženklas, kad esate pilni vertingų ir kitiems naudingų idėjų. Bulvių auginimas simbolizuoja planų ir norų siekimą bei troškimą padėti kitiems žmonėms.

Jeigu sapne matote laikančius rankoje bulvę, tai perspėjimas apie galimai laukiančią pelningą progą ar galimybę darbe, versle. Po tokio sapno pasistenkite nepraleisti net menkiausios progos sužibėti. Na, o jeigu visgi gavote puikų pasiūlymą, ilgai laukti nevertėtų, nes tokios galimybės retai laukia ilgai mąstančių. Taip pat gali būti, kad pasąmonė jums praneša, kad esate kiek per tingus bei nededate visų pastangų rezultatams pasiekti. Ugdykite discipliną ir pradėkite siekti savo svajonių jau šiandien.