Visai nesvarbu, ar šiuo metu mąstote apie vaikus ar ne, ar turite vaikų, ar ne, tačiau galime drąsiai teigti, jog bet kuri mergina ar moteris bent kartą per savo gyvenimą sapnavo esanti nėščia. Tiesa ta, kad šis sapnas be galo populiarus tarp įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovių. Kaip pastebi sapnus interpretuojantys specialistai, daugiau nei 90 procentų moterų sapnuoja panašaus turinio sapnus. Tokie sapnai ypač padažnėja vaisingų dienų laikotarpiu bei tuomet, kai laukiatės. Žinoma, reikia suprasti, kad tokie sapnai tikrai nėra susiję vien su nėštumu, šie turi ir kitų reikšmių, kurias dabar ir aptarsime.

Vieningo atsakymo į klausimą „ką reiškia sapnuoti nėštumą“ deja, bet nėra. Viskas priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip merginos ar moters amžius, šeimyninė padėtis, vaikų skaičius bei daugelis kitų niuansų, kurie padeda tiksliau nustatyti sapnų reikšmes. Iš tiesų, nėštumas laikomas ir naujos gyvybės bei gyvenimo tarpsnio pradžia. Moterys, sapnuojančios nėštumą galimai tikisi ir laukia naujų permainių asmeniniame gyvenime ar teigiamų pokyčių karjeros prasme.

Taip pat reiktų suprasti, kad nėštumas yra lyg ženklas, kurį siunčiu mūsų pasąmonė apie tai, kad galimai turime daugybę neišsakytų ar užslėptų emocijų, kurios tik ir laukia, kada bus „išleistos“. Dažniausiai būdami budrioje būsenoje mes paprasčiausiai vengiame šių jausmų arba nesugebame į juos tinkamai įsiklausyti. Sapnų dėka tai galime padaryti, o pasąmonė apie tai mums siunčia subtilius, bet gana tikslius ženklus. Taigi šiuo atveju, sapnai yra tarsi mūsų pasąmonės veidrodis.

Sapnuoti nėštumą gali simbolizuoti tikslo įgyveninimą

Įprastai, nėštumas sapne simbolizuoja tam tikro tikslo įgyvendinimą. Todėl labai svarbu, kad atkreiptumėte dėmesį, kuriame nėštumo etape jūs esate. Jeigu sapnuojate, kad ką tik pasidarėte nėštumo testą ir šis yra teigiamas, tuomet galite būti tikri, kad kalba eina apie pačią tikslų vykdymo pradžią.

Jeigu sapnuojate, kad tuoj gimdysite

Kaip ir minėta, sapno interpretacijai labai svarbus nėštumo etapas. Jeigu sapne regite, kad greitu metu gimdysite, tada tai reiškia, kad jūsų planų įgyvendinimui liko išties ne daug. Trumpiau tariant, visa energija, laikas bei dėmesys, kurį skyrėte tam tikram projektui, greitai pasiteisins ir suteiks pamatuojamos naudos.

Jeigu sapnuojate, kad jus nuo nėštumo pykina

Nors rytinis pykinimas nėštumo metu yra gana dažnas ir įprastas reiškinys, tačiau sapne tai gali simbolizuoti jūsų gyvenime esantį stresą ar nerimą dėl jums svarbių aspektų. Visiškai gali būti, kad šiuo metu nerimaujate dėl savo finansinės padėties, ar asmeninių santykių, tačiau galite būti tikri, kad iš bet kurios situacijos išeisite geriau pažinę save ir patobulėję. Taipogi po tokio sapno būtų neprošal savęs paklausti, ar šiuo metu vykstantys pokyčiai yra natūralūs bei laukiami. Jeigu visgi mąstote, kad tokia gyvenimo eiga jūsų netenkina, dėkite visas pastangas sprendžiant šį klausimą. Užduokite sau klausimą „ar yra bent keletas aspektų, kuriuos pakeitus jausčiaus kur kas geriau?“ Jei į šį klausimą turite bent keletą atsakymų, nieko nelaukite ir pradėkite veikti.

Jeigu sapnuojate, kad esate nėščia su dvynukais / trynukais

Moterys, kurios sapnuoja, kad yra nėščios dvynukais ar trynukais, turėtų rimtai sunerimti dėl darbų ar turimų atsakomybių kiekiu dabartiniame gyvenimo etape. Toks sapnas simbolizuoja, kad „žongliruojate“ per dideliu kiekiu dalykų vienu metu. Tokiu būdu pasąmonė jums sako, kad nevertėtų persidirbti bei verčiau pasaugoti save ir savo sveikatą.

Jeigu sapnuojate, kad gimdote, tačiau pagimdžius pametate kūdikį

Jeigu pagimdėte vaiką, tačiau pagimdžius pametėte savo naujagimį – tai ženklas, kad artėja iššūkių metas. Tą greičiausiai patirsite prie projekto ar santykių, į kuriuos investuojate be galo daug energijos, laiko ir pastangų. Nepamirškite šio dalyko, nes prie jo dirbote išties ilgai. Net jeigu šiuo metu jums nesiseka, nepraraskite vilties bei suvokimo, ko esate verti.

Jeigu sapnuojate, kad pastojote nuo buvusiojo

Sapnuoti buvusį partnerį yra taip pat įprasta, kaip ir sapnuoti nėštumą. Jeigu susapnavote, kad pastojote nuo buvusio partnerio, tuomet tai geras signalas, kad jūs išmokote išties daug iš praėjusių santykių. Tam tikra prasme, ką tik pasibaigę santykiai leido „pagimdyti“ naująją jūsų versiją. Šis nėštumas simbolizuoja naujai įgautas žinias bei patirtį.