Batai jau kuris tai laikas tapo mūsų vienu iš tapatybės elementų. Šiomis dienomis batai nėra vien tik praktinę paskirtį atliekantis apavas, jie yra stiliaus, kūrybiškumo ar net galios simbolis. Žvelgiant paprastai, batai buvo sukurti apsaugoti mūsų kojas nuo kieto ar kojas žeidžiančio grindinio. Na, o batų apraiškų sapnuose, ko gero, yra pačių įvairiausių: nuo batų pirkimo, jų valymo ar vaikščiojimo be batų.

Batai sapne praneša apie pokyčius gyvenime

Jeigu sapnuojate, kad keičiatės batus, tai gali simbolizuoti jūsų gyvenimo pokyčius bei besikeičianti požiūrį į gyvenimą, Ypač tokie sapnai aktualūs žmonėms, kurie susiduria su iššūkių kupinu gyvenimo tarpsniu, tačiau pernelyg jaudintis tikrai neverta. Visi pranašaujami pokyčiai turėtų atnešti tik teigiamus dalykus. Greičiausiai akivaizdu, kad batų paskirtis yra apsaugoti mūsų kojas, o regint jau besikeičiančius galime suabejoti savo saugumu budriame gyvenime.

Jeigu regite visiškai naujus, žvilgančius batus sapne, tai vienas iš ženklų, parodančių didelį jūsų pasitikėjimą savimi. Taip pat teigiama, kad toks sapnas gali pranešti apie galimą susitikimą ar šventę artimų draugų tarpe. Tai gali pranašauti, kad esate labai neryžtingas kai kalba pasisuka apie emigraciją ar keliones į užsienį. Jeigu jūs svarstote apie ilgesnę kelionę arba gyvenimą svetur, gerai pagalvokite prieš darydami sekančius žingsnius.

Jei sapne neturite batų, kai kuriais atvejais tai gali reikšti, kad netrukus patirsite finansinių sunkumų. Vaikščiojimas ar bėgimas be bėgimo batelių praneša jums, kad susidursite su situacija, kuri gali sukelti jums didelių nemalonumų. Tuo tarpu, jeigu sapne matote, kad neturite batų ant kojų arba negalite jų rasti – gali būti, kad patirsite dvasinę atgaivą. Teigiama, kad užmegsite ryšį su Žeme ir Visata, ko pasekoje pajausite gilų ir ilgai išliekantį pasitenkinimą savimi ir tuo, kokiu žmogumi tapote.

Sapne matyti juodus batus reiškia, kad jūs darote tvirtą pareiškimą. Mes visada juodą spalvą laikome tamsos spalva, taip juoda spalva gali būti gana niūri ar sunki. Tačiau jei sapne matote juodus batus, tai gali reikšti tvirtą psichologinį užuominą, kad judate savo tikslų link.