Paskolos turintiems antstolių, ko gero, retai kada yra suteikiamos. Jeigu turite didelių finansinių sunkumų, galite šiek tiek ramiau atsipūsti, šiandien pateiksime keletą itin svarbių ir naudingų patarimų, kurie padės lengvai ir greitai atsikratyti visų piniginių rūpesčių. Aišku, kažkokių stebuklų nesiūlome, čia prireiks tiek laiko, noro bei pastangų, kurias pasitelkus galėsite džiaugtis gyvenimu be rūpesčių ir skolų. Tad nieko nelaukime ir kuo greičiau pradėkime!

Iš pat pradžių reikia pastebėti, kad jei į jus jau kreipėsi antstoliai, reiškia, kad esate gana ilgą laiką nevykdantys finansinių įsipareigojimų. Kaip žinia, daugelis finansinių įmonių, tiek Lietuvos bankų, tiek kredito unijų leidžia savo klientams daryti tam tikrus mėnesinių įmokų atidėjimus.

Šiais metais praūžęs karantinas nemažai Lietuvos gyventojų paliko be darbo bei stabilių mėnesinių pajamų. O tai reiškia tik vieną – nėra atlyginimo, nėra ir pinigų, iš kurių galėtumėte padengti paskolą ar kreditą. Net ir paskolos turintiems antstolių nėra išduodamos taip dažnai, kaip buvo anksčiau. Tad dėl turimos finansinės situacijos esate atsakingi tik jūs patys. Bet ką gi daryti, jei ši situacija netenkina?

Paskolos turintiems antsolių nėra teikiamos, kol nėra įvykdyti seni įsipareigojimai

paskolos turintiems antstoliųMūsų patarimas – pradėkite nuo paprastų, bet esminių dalykų, tokių kaip finansinis planavimas. Tiek asmeniui, tiek ir porai ar šeimai labai svarbu įsivardinti tikslias sumas. Tai gali būti gaunamos mėnesinės pajamos, išlaidos maistui, būstui, transportui ar pramogoms. Žinodami tikslias sumas, galite nesunkiai apsiskaičiuoti bei biudžetuotis savo finansus. Reikia pastebėti, kad savo išlaidas ir pajamas prižiūrintys gyventojai kur kas rečiau susiduria su įvairiais finansiniais sunkumais. Šie paprasčiausiai numato nemažą dalį išlaidų, tad jos netampa „netikėtomis“.

Žinoma, jeigu skolos jus spaudžia ilgą laiką, o dar prie to prisidėjo ir antstolių grąsinimai areštuoti turtą, labai rekomenduojame pasigalvoti, kad ir apie trumpalaikes paskolas. Jos padės padengti einamąsias išlaidas, mėnesines paskolų įmokas, nuomos, komunalines išlaidas. Turėdami šiek tiek laisvų pinigų, galėsite pradėti į visą šią situaciją žiūrėti kitomis akimis. Neretai daugeliui iš mūsų tai padeda susidėlioti veiksmų planą, kuris vėliau padės išeiti iš šios ar panašiai nemalonios situacijos. O svarbiausia, kad tai padės užkirsti kelią joms ateityje.