Sapne matyti namo gaisrą ar kitoje vietoje vykstantį gaisrą daugeliui žmonių jau tapo nereta kasdienybe. Nors tai tikrai sukrečiantis vaizdas, nepaliekantis nei vieno abejingo tuo momentu, tačiau tokie sapnai neretai turi daugiau nei vieną galimą reikšmę. Kaip jau ir minėjome, ši vaizdinys sapnuose yra gana dažnas reiškinys, todėl būtent šiame straipsnyje pasistengsime apžvelgti visas galimas interpretacijas bei ką reiškia sapnuoti gaisrą?

Visų pirma, reiktų pradėti nuo to, kad tai ištiesi gana įdomus sapnas. Žmonės, kurie dažnai sapnuoja gaisrą ar degančius namus, turėtų kiek sunerimti. Galimas daiktas, kad be didesnių pastangų apleidžiate savo ilgai siektas svajones ir matote, kaip šios dega prieš jūsų akis. Taip pat gali būti taip, kad degantis namas simbolizuoja jūsų turimus turtus, ar nekilnojamojo turto objektą, kuriame anksčiau gyvenote. Verta pastebėti, kad nemaža dalis žmonių sapnuoja pastatus iš vaikystės, būtent tas vietas, kuriose augo ar brendo. Tačiau taip pat nemaža dalis pasisakančių pastebėjo, kad jų sapnuose veiksmas vyksta ir namuose, kurie jiems nėra pažįstami. Visgi šiuo atveju, namas yra emociškai sujungtas su jumis, o kambariai tarsi įvykiai jūsų gyvenime, tad toks sapnas apie gaisrą gali reikšti naują gyvenimo tarpsnį ar naują pradžią. Trumpiau tariant, tai lyg naujas vėjo gūsis, kažkas naujo ir nematyto, tai kas tikėtina, jog sukels poreikį bei paskatą judėti pirmyn.

Gaisras sapne ir jo reikšmės

  • Ugnis laikoma atsinaujinimo, atjaunėjimo simboliui. Ugnis valo ir išgrynina;
  • Ugnis suteikia šilumą bei palaikymą, tačiau lygiai taip pat gali mus sunaikinti. Šiluma mums reikalinga norint sušilti ir išgyventi, o nevaldoma liepsna sukelia didelių nemalonumų, skausmo, sudegina namus;
  • Ugnis veikia tarsi kelrodė žvaigždė tamsoje, ja galite pasišviesti einant per gyvenimą;
  • Ugnies sukelti gaisrai yra galybės, karo bei agresijos simbolis. Ugnies ženklas yra priskiriamas kaip vyrų stiprybės simbolis;
  • Gaisras bei ugnis siejama su dideliais pokyčiais bei virsmu žmogaus gyvenime. Ugnies paukštis Feniksas yra puikus simbolis, suteikiantis prasmę vieno etapo pabaigai ir kito pradžiai.

Jeigu sapnuojate namus, kuriuose augote ar mažą namelį, kurie dega, tai taip pat gali reikšti, kad pasąmonės lygmeniu jūs ieškote saugumo. Su panašiomis emocijomis ar sapnais susiduria žmonės, kuriuos netikėtai užgriūna didžiulis įsipareigojimų kiekis. Na, o jeigu sapnuojate, kad esate didelio namo viduje, o šis tuo metu liepsnoja, tuomet gali būti, jog jaučiate tam tikrus jausmus, apie kuriuos nenorite galvoti / kalbėti viešais. Tai galima tokie jausmai, apie kuriuos pamąsčius prasideda nerimas, jog atsakomybių našta šiuo metu, regis, nepakeliama. Nevalingai sapnuodami gaisrą, lyg ir tikitės, jog viskas dings, o jūs galėsite tarsi pradėti nuo pat pradžios.

Žmonės, kurie sapnuoja ugnį šalia namų ar miško, gali simbolizuoti tiltą tarp kasdienio gyvenimo ir dvasinės egzistencijos. Kaip jau anksčiau ir buvo minėta, labai dažnai gaisras simbolizuoja greitai ateisiančius pokyčius jūsų gyvenime. Kai kada visiškai nesvarbu, ar juos jūs planuojate, ar ne. Visgi jeigu matote orandžinės spalvos liepsnai, didelė galimybė, kad sulauksite permainų ir asmeniniame gyvenime. Tai vienas iš meilės, laimės, pasitenkinimo ir net stiprybės ženklų.

Gaisro užgęsinimas

Sapne, kuriame regite gaisrinės brigadą, gaisrinės mašiną ar žmones, kviečiamus padėti užgęsinti gaisrą, rodo neatidėliotiną jūsų poreikį dėti dideles pastangas asmeniniuose santykiuose. Tai taip pat gali parodyti jūsų norą pataisyti sveikatos būklę, jei šiuo metu negaluojate. Bet kokiu atveju, privalėsite pasirūpinti jau dabar iškilusiais sunkumais ar nesėkmėmis.

Pabaigai

Gaisro sukelti padariniai dažnai palieka ne tik fizinį, bet ir emocinį skausmą, praradimo kančią. Nors sudegę ir apanglėję pastatai nesuteikia didelio džiausmo, tačiau jie taip pat simbolizuoja naujus, dar nematytus ir nepatirtus gyvenimo etapus. Sapnuodami ugnį ar gaisrą būkite tikri, kad netrukus jūsų laukia didesni ar mažesni iššūkiai, kuriuos įveikus tapsite stipresni bei drąsesni žmonės bei tobulėsite kaip asmenybės.