Ar kada nors sapnavote, kad jūsų partneris buvo jums neištikimas? Jei taip, jūs ne vieni. Sapnai apie neištikimybę yra stebėtinai dažnos. Tiesą sakant, 2006 m. atliktas tyrimas parodė, kad beveik trečdalis dalyvių pranešė sapnuojantys apie tai, kad jų partneris juos apgaudinėja bent kartą.

 

Taigi, ką reiškia šie sapnai? Ar tai ženklas, kad jūsų partneris iš tikrųjų yra neištikimas? Ar tai tik jūsų pačių nesaugumo apraiška? O gal jie visai kas kita? Pažiūrėkime atidžiau.

 

Ką gali reikšti sapnai apie neištikimybę

Yra keletas skirtingų sapnų apie neištikimybę interpretacijų. Viena iš populiarių teorijų teigia, kad sapnas yra jūsų pačių nesaugumo ir baimių atspindys. Jei nesate saugūs dėl santykių, greičiausiai sapnuosite, kad jūsų partneris yra neištikimas.

 

Kita teorija teigia, kad sapnavimas apie neištikimybę yra būdas jūsų protui apdoroti išdavystės ar įskaudinimo jausmus, kuriuos patyrėte praeityje. Jei anksčiau buvote apgautas, jums gali būti didesnė tikimybė sapnuoti tokius sapnus.

 

Taip pat gali būti, kad sapnas apie neištikimybę neturi nieko bendra su jūsų asmenine patirtimi ir yra tiesiog simbolinis. Pavyzdžiui, sapnas, kad jūsų partneris jus apgaudinėja, gali simbolizuoti nesaugumo jausmą kitose jūsų gyvenimo srityse. Arba tai gali būti ženklas, kad jaučiatės apleistas arba kažkas (ar kažkas) kelia grėsmę jūsų santykiams.

 

Žinoma, taip pat svarbu atsižvelgti į sapno kontekstą. Ar jūsų partneris iš tikrųjų buvo neištikimas, ar tiesiog atsidūrė tokioje situacijoje, kuri gali būti aiškinama kaip neištikima (pvz., pokalbis su buvusiuoju)? O kaip sapnas privertė jaustis? Ar jautėtės išduotas, įskaudintas ar sutrikęs?

 

Išvada:

Galų gale, tik jūs galite nuspręsti, ką reiškia jūsų sapnas. Tačiau, jei nerimaujate, kad tai gali būti jūsų santykių problemų požymis, verta tai aptarti su savo partneriu. Atviras bendravimas visada svarbus sveikiems santykiams!