Ar kai buvote vaikas, sapnavote košmarą, kad jus vejasi didelė, gleivinga varlė? O gal sapnavote, kad jus pabučiuos varlė, kad ji pavirstų princu? (Arba princesė, priklausomai nuo jūsų sapno.) Sapnai apie varles iš tikrųjų yra gana dažni ir gali būti interpretuojami įvairiai. Štai ką jums gali reikšti sapnas apie varles.

 

Sapnai apie varles: transformacijos simbolis

Viena iš sapnų apie varles interpretacijų yra ta, kad varlė yra virsmo simbolis. Juk daugelyje pasakų varlė paverčiama gražiu princu ar princese. Jūsų sapnuose varlė gali reikšti kažką, kas šiuo metu jūsų gyvenime yra negraži arba nepatraukli, bet gali būti graži ar vertinga. Pavyzdžiui, galbūt neseniai pradėjote naują darbą, kurio nekenčiate, bet kuris gali virsti jums patinkančia karjera. Arba varlė gali atstovauti jūsų asmenybės aspektui, kuris jums nepatinka, bet kuris gali būti paverstas stiprybe, jei būtų toliau tobulinamas.

 

Sapnuoti apie varles: naujos pradžios ženklas

Kitas sapno apie varles aiškinimas yra tas, kad tai yra naujos pradžios ženklas. Tai prasminga, kai manote, kad varlės didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia vandenyje kaip buožgalviai, kol virsta suaugusiomis varlėmis ir iškyla į sausumą. Jūsų sapnuose varlė gali atstovauti tai, kas šiuo metu yra tik kūdikystėje, bet gali augti ir išsivystyti į kažką daug didesnio. Pavyzdžiui, galbūt dirbate prie naujo verslo, kuris vis dar yra mažas, bet gali būti sėkmingas. Arba varlė gali atstovauti naujiems santykiams, kurie vis dar yra ankstyvoje stadijoje, bet gali išaugti į kažką gražaus.

 

Išvada:

Nesvarbu, ar sapnavote apie tai, kad jus persekioja didelė, gleivinga varlė, ar pabučiuojate ją ir paverčiate ją princu ar princese, yra daugybė interpretacijų, ką jūsų sapnas gali reikšti. Kai kitą kartą susapnuosite varles, skirkite šiek tiek laiko pagalvoti, ką tai gali jums pasakyti. Tai gali būti transformacijos ar naujos pradžios simbolis arba kažkas visiškai kito! Jei atrodo, kad nesuprantate, ką reiškia jūsų sapnas, apsvarstykite galimybę pasikalbėti su profesionaliu sapnų analitiku arba terapeutu, kuris gali padėti jums išaiškinti sapnus ir išsiaiškinti, ką jie jums reiškia.