Gėlės jau nuo pat senovės yra laikomos laimingų įvykių simboliu. Gėlės sapnuose simbolizuoja sėkmę bei džiaugsmą. Taip pat gėlių žiedai dažnai tapatinami su moteriškais lytiniais organais, tuo tarpu sapnas apie šviežiai skintas gėles parodo jūsų palankumą, laimę ir džiaugsmą, taip pat nurodo, kad gyvensite ilgą ir prasmingą gyvenimą.

Sapnai apie gėles

Jeigu sapne matote raudonas rožes, tuomet tai ženklas dėl gilių romantinių jausmų, tokių kaip aistra, meilė, geismas ar net švelnumo ar santykių ilgesys. Raudonos rožės sapnuose taip pat gali reikšti meilę, pagarbą ir atsidavimą kitam asmeniui, kas padės pajausti gilesnį laimės pojūtį. Itin sodrios spalvos rožė gali pranešti apie nuoširdų jūsų liūdesį ir poreikį kažkam atleisti už jums padarytas skriaudas. Jeigu matote vieną rožę sapne, tai gali būti ženklas, kad greitu metu rasite vieną žmogų, vieną savo gyvenimo meilę.

Sapne matomos baltos gėlės parodo jūsų vidinę ramybę ir laimę. Jeigu jauna mergina sapnuose regi baltas gėles, tuomet tai nėra geras ženklas. Šis sapnas gali simbolizuoti liūdesį ar problemas asmeniniame gyvenime. Jeigu baltas gėles sapnuoja vyrai, toks sapnas reiškia meilę ir draugystę, tuo tarpu moterims – kad jos netrukus susituoks. Dažnai balta spalva laikoma švaros ir tyrumo simboliu, ši spalva rodo, kad šiuo metu mums reikia erdvės ir laiko pamąstymams.

Jeigu sapne matote mišrių gėlių puokštę, tai ženklas apie nekaltumą ir išmintį. Jei šios gėlės sapne yra dovanojamos kitam asmeniui, tai gali simbolizuoti jaudulį bei harmoniją. Verta atkreipti dėmesį, kad šio sapno reikšmė viršija aukščiau išvardintas sapnų prasmes. Todėl norint geriau suprasti, ką sapnas simbolizuoja, reiktų įdėmiai prisiminti net ir menkiausias smulkmenas iš jo.

Geltonos gėlės sapne gali reikšti pasitikėjimą, pagarbą ar užuojautą kitiems žmonėms. Taip pat geltonos gėlės labai dažnai išreiškia dėkingumą už puikiai atliktus darbus. Jeigu sapne matote egzotinius gėlių žiedlapius, tuomet tai taip pat skatina užuojautą kitiems. Dovanojant sapne tokias gėles seniai pamirštiems draugams gali padėti atgaivinti užmirštus ar apleistus santykius, ypač sunkiais laikais.