Kreditai internetu vis dar yra viena populiariausių finansinių paslaugų tarp kreditorių.

Galime pasidžiaugti, kad gerėjant Lietuvos ekonomikai ir augant vidutiniui darbo užmokesčiui paprasti lietuviai gali gyventi kur kas geriau. Ne paslaptis, kad padidėjus atlyginimui, auga ir vartojimas, gyventojų norai ir lūkesčiai. Verta pastebėti, kad asmenys, galintys pasigirti didelėmis mėnesinėmis pajamomis, noriai pretenduoja į papildomas paskolas, kurias, šiomis dienomis, galima gauti net internetu.

Kreditai internetu suteikiami beveik visose finansines paslaugas teikiančiose bendrovėse

Kaip žinia, vis daugiau Lietuvoje veikiančių paskolų bendrovių pradeda teikti greituosius kreditus ir paprastiems mūsų tautiečiams. Puikus dalykas tas, kad kreditai internetu leidžia paprastai ir greitai susitvarkyti visas turimas finansines problemas, o apie paskolos grąžinimą galite pradėti rūpintis tik po 3 mėnesių (taip teigia didžioji dalis įmonių savo naujiems klientams).

Individualiai pritaikytos kredito sąlygos, lankstus ir paprastas mėnesinių įmokų mokėjimas, tai tik keli šaunūs aspektai, kuriais gali pasigirti naujus klientus bandantys pritraukti kreditoriai. Aišku, dažnai reklaminiai šūkiai būna nesulyginami su realybe. Deja, bet, mūsų tvirta nuomone, kai kuriuos svarbiausius dalykus, kreditoriai, paprasčiausiai, pamiršta paminėti. Vienas iš jų – papildomos sąlygos, o šios jau tiesiogiai priklauso nuo to, į kurią bendrovę kreipsitės.

Kreditai internetu turi būti imami labai atsakingai

Taip pat, mūsų nuomone, įvairūs Lietuvoje veikiantys kreditoriai per mažai akcentuoja atsakingo skolinimosi politiką. Šiuo metu atrodytų, kad lietuviams trūksta papildomo finansinio išsilavinimo, taupymo ir biudžetavimo įgūdžių. Ypač tą galima pamatyti tarp vidutines pajamas uždirbančių Lietuvos gyventojų. Šie tikrai gali pasigirti gana neblogu atlyginimu, tačiau dažnai pasitaikanti situacija ta, kad išlaidos neretai viršija jų mėnesines pajamas. Tokie žmonės pasmerkti gyventi skolose, susigadinti savo kredito istoriją.

Šią problemą gali puikiai išspręsti finansinė disciplina ir asmeninių finansų valdymas. Pasak finansų ekspertų, vos trečdalis lietuvių skiria pakankamai laiko ir pastangų savo asmeniniams finansams tvarkyti ir planuoti. Čia pilnai užtenka paprasčiausios matematikos, kuri parodytų realią esamą asmens finansinę situaciją. Reikia suprasti, kad skolintis, toli gražu, nėra blogai, tačiau perteklinis ir neatsakingas skolinimasis gali privesti prie labai rimtų finansinių problemų. Todėl visiems mūsų skaitytojams rekomenduojame elgtis atsakingi, o prieš skolinantis bent kiek didesnes sumas, pasitarti su šios srities specialistais.