Paskolos su bloga kredito istorija 2022 metais vis dar yra dažnai naudojama frazė kalbant apie finansų sektorių. Nesunku supeikti žmogų, kuris turi blogą kredito istoriją. Juk visi mes mėgstame pamokslauti ir aiškinti, kaip buvo galima padaryti tą, padaryti aną.

Tiesa gana paprasta – visų mūsų gyvenimo istorija skiriasi. Retai tik ir težinome, kodėl ir kaip žmogus atsirado vienoje ar kitoje situacijoje. Todėl šiuo atveju, tikrai nieko nepeiksime ir nekritikuosime. Vietoj to, pakalbėkime, kaip būtų galima gauti papildomų pinigų net ir turint blogą kredito įvertinimą.

Visų pirma, norėtume pradėti nuo to, kad deja, bet šiomis dienomis paskolos su bloga kredito istorija nėra išduodamos labai dažnai. Svarbiausias aspektas yra tai, kad turėdami blogą kredito reitingą jūs esate nepatikimas, problematiškas klientas kiekvieno kreditoriaus akyse. Jeigu gavote blogą įvertinimą, paprasčiausiai reiškia, kad jūs nesate linkę vykdyti savo finansinių įsipareigojimų. Labai dažnai tokie klientai ne vieną kartą jau yra bendravę ir su antstoliai. Gaila, bet tik dalis žmonių pasimoko iš savo klaidų.

Paskolos su bloga kreditai istorija suteikimas nebus svarstomas jokiame banke

Tad jeigu skaitote šį tekstą, labai daug šansų, kad būtent toks ir esate. Taigi, ką vertėtų daryti, kuomet pinigų reikia greitai, o bankai neskolina? Mūsų nuomone, pirmiausiai reikia suprasti, kad pasiskolinti nebus taip paprasta. O ir pasiskolinus gausite tikrai ne pačias palankiausias sąlygas. Šioje situacijoje, mūsų akimis, geriausiai gali padėti greitųjų kreditų bendrovės, kurios toleruoja bendradarbiavimą su padidintos rizikos klientūra. Vis daugiau Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių pastebi šiuos klientus ir suteikia jiems taip trokštamą kreditą. Aišku, ne už ačiū. Kaip ir minėjome, gaunamo kredito sąlygos gali net kelis kartus skirtis nuo „paprastiems“ gyventojams teikiamų paskolų.

Vis dėlto, nėra juk taip blogai! Kreditą tikrai gausite, o jei gavus jį pradėsite atsakingai į jį žiūrėti nuo pirmos minutės, tvarkingai mokėsite mėnesines įmokas, jūsų kredito įvertinimas staigiai pakils. Įvairūs kreditoriai pradės pasitikėti jumis, suteiks geresnes ir platesnes sąlygas pasiskolinti vis daugiau pinigų. Tokioje situacijoje pralaiminčių nėra. Tad nuoširdžiai rekomenduojame į visus finansinius įsipareigojimus pažvelgti rimtai ir atsakingai. Už tai jūsų piniginė ir nervai bus tikrai dėkingi!