Greičiausiai, kad kiekviena mergina bent kartą gyvenimą buvo susapnavusi, kad yra nėščia. Kaip pastebima, tokie sapnai ypač dažni moterų ir vaisingo amžiaus merginų tarpe. Tam yra net keletas paaiškinimų. Jeigu ir jums yra pasitaikusi situacija, kuomet prabudote ir nesupratote tikslios sapno reikšmės, tuomet šis straipsnis būtent jums. Viliamės, kad perskaičiusios šį tekstą turėsite bent jau bendrą supratimą apie ženklus ir signalus, kuriuos mums nevalingai siunčia mūsų pasąmonė miego metu. Taigi, ką reiškia sapnuoti, kad laukiesi?

Sapnuoju, kad laukiuos. Ką tai galėtų reikšti?

Kaip jau ir sakėme, sapnai apie nėštumą nėra jau tokie reti, kaip daugelis moterų pagalvotų. Juk nėštumas yra vienas iš esminių moters gyvenimo etapų, vaikelio laukimas bei gimdymas suteikia kiekvienai moteriai papildomą stimulą bei prasmę gyventi. Kaip daugelis moterų pastebi, motinystė yra vienas gražiausių periodų jų gyvenime, tad nenuostabu, jog apie tai moterys svajoja net ir miego metu. Visgi nustebsite sužinojusios, kad sapnai, jog laukiatės nebūtinai reiškia apie plaunuojamą nėštumą. Daugeliu atveju šie sapnai susiję su kitais dalykais.

Jeigu sapnuojate, kad ką tik pastojote, tuomet tai gali reikšti apie naujus bei dar neregėtus dalykus, kurie pamažu ateina į jūsų gyvenimą. Tai gali būti pasikeitusi darbo vieta, partneris ar naujai pritaikomi įpročiai. Trumpai tariant, ankstyvas nėštumas praneša apie jūsų susitaikymą su esminiais ir neišvengiamais pokyčiais, kurie padeda jums tapti geresne asmenybe.

Jeigu sapnuojate, kad jau esate pastojusi ir greitu metu gimdysite, tai ženklas apie artėjančius teigiamus rezultatus iš ilgai vykdomos veiklos ar darbe vykdomo projekto. Šio sapno prasmę įgalina vaikelio laukimas, kas siejama su skiriamu laiku ir pastangomis atliekant tam tikrą darbą. Norint pasiekti sėkmę tam tikroje srityje, prireiks ne tik laiko, bet ir didelių pastangų ir kantrybės, kuri be galo reikalinga diena iš dienos to siekti.

Jeigu sapne matote, kad laukiatės dviejų ar trijų vaikų, galimai tai ženklas, kad nerimaujate dėl per didelio streso ar darbinio krūvio. Trumpiau tariant, šiuo metu jūs jaučiatės, kad žongliruojate bent keliais dalykais vienu metu. Tokios situacijos gyvenime labai dažnai iššaukia pernelyg nereikalingą nerimą, fizinį ir emocinį išsekimą, o galiausiai net ir pirmuosius depresijos požymius. Todėl jeigu reguliariai sapnuojate šį vaizdinį, vertėtų sustoti ir permąstyti, ką netinkamai darote.

Jeigu sapnuojate, kad susilaukėte vaiko nuo buvusio partnerio, pernelyg nerimauti tikrai nereiktų. Tai geras ženklas, simbolizuojantis, kad pagaliau paleidote šį žmogų ir su juo susijusias emocines nuoskaudas. Tokiu atveju pasąmonė parodo, kad išmokote visas reikiamas pamokas ir esate pasirengę judėti toliau. Tai taip pat gali reikšti, kad įgijote naujų žinių ir sustiprėjote emociškai, dėka buvusio partnerio. Buvusio partnerio vaikas simbolizuoja šio naujojo aš gimimą mumyse.

Jeigu sapnuojate, kad jūsų geriausia draugė laukiasi, gali būti, kad tai puikus ženklas, primenantis paskambinti ar parašyti šiai draugei. Taip pat toks vaizdinys gali reikšti, kad šiuo metu esate pernelyg susitapatinę su savo draugais, dėl to jaučiate, kad jumyse gimsta dalėlė, kuri labai panaši į jūsų draugą ar draugę.

Jeigu susapnavote, kad jus kamuoja rytinis pykinimas, tai gali reikšti vis labiau kamuojantį nerimą dėl tam tikrų dalykų. Tai gali būti nerimas dėl darbe esančių problemų ar asmeninių santykių, kurie šiuo metu pagal jus nėra tokie, kokių iš tikrųjų norite bei geidžiate. Taigi, jeigu dažnai regite šį vaizdinį, turėtumėte savęs labai atvirai paklausti, kokie jūsų lūkesčiai šiai situacijai ar antrai pusei. Tik atsakę į šį klausimą galėsite pradėti judėti pirmyn.

Apibendrinimas

Vaisingo amžiaus merginos labai dažnai sapnuoja planuotą ar neplanuotą nėštumą. Nors šis sapnas yra itin paplitęs tarp moterų ir merginų, tačiau retai tai reiškia, kad planuojate šeimos pagausėjimą. Dažnais atvejais tai reiškia artėjančias galimybes ar naudą iš anksčiau vykdomos veiklos ar darbo. Tuo tarpu, vaikelis nuo buvusio partnerio simbolizuoja pagerėjusį emocinį stabilumą, įsisavintas žinias bei patirtis bei naujai užgimusį aš dėka buvusio partnerio.